Канадська освіта в Києві — відкриття нової школи на Печерську

Канадська освіта в Києві — відкриття нової школи на Печерську

PROMOTED
4 серпня 2023, 10:00

У вересні 2023 року у Києві відкривається канадська школа — Toronto Imperial School. Нова школа поєднує навчання одночасно за двома програмами — канадської та української школи.

Незабаром, 13 серпня, в готелі Premier Palace у Києві пройде презентація школи Toronto Imperial School. Якщо ви зацікавлені в міжнародній середній освіті для вашої дитини — не пропустіть подію! А поки пропонуємо вам дізнатись про особливості навчання у школі, програму та перспективи для випускників.

Про це в інтерв’ю розповість Андреа Сміт — директор Toronto Imperial School. У цій галузі Андреа працює вже понад 10 років — у рейтингових школах провінції Онтаріо (Канада). Досвід саме канадських шкіл було застосовано при створенні Toronto Imperial School.

— Андреа, вітаю! Розкажіть, будь ласка, про школу — у чому її головна особливість?

— Toronto Imperial School надає учням унікальну можливість отримати одночасно 2 атестати, український та канадський — Ontario Secondary School Diploma (OSSD).

Українські учні матимуть можливість отримати освіту, еквівалентну канадському стандарту, що відкриє перед ними безліч можливостей для майбутньої кар'єри та навчання за кордоном.

Ми з партнерами, освітньою компанією STUDY.UA, адаптували програму для українських дітей, перевірили предмети та створили навчальний план, який дозволить отримати одразу 2 атестати після закінчення навчання.

Така синергія дозволить дітям в майбутньому мати вибір — продовжувати навчання в Україні чи за кордоном.

— А чим взагалі відрізняється канадська програма від української?

— Програма Ontario Secondary School Diploma (OSSD) визнана світовим стандартом і вже багато років успішно використовується в Канаді та гарантує доступ до найпрестижніших ВНЗ Канади, США, Австралії, Великої Британії та Європи.

До того ж, канадська освітня система ставить акцент на практичний досвід та розвиток навичок, які можна застосувати у реальному житті і майбутній кар'єрі учня. Учні вчаться працювати в групах, реалізують практичні проекти, роблять власні дослідження та захищають їх.

А ще — програма в усіх аспектах передбачає розвиток навичок Soft Skills — емоційного інтелекту, лідерства, креативності, вміння працювати в команді, виступати на публіці, бути відповідальним.

— Чим буде підтверджуватися канадський атестат?

— Наша школа має акредитацію Міністерства освіти провінції Онтаріо. Тож канадський атестат, який отримуватимуть випускники, теж буде офіційним документом провінції Онтаріо, дійсним по всьому світу.

Що стосується української частини програми — наша школа має також ліцензію Міністерства освіти України. Це дозволяє нашим випускникам отримувати офіційний атестат державного зразка.

— У чому перевага саме канадської програми у порівнянні з тим же Міжнародним бакалавріатом (IB) або британською програмою A-Level?

—Навчання за канадською програмою в Toronto Imperial School передбачає порівняно менше навантаження. В Канаді місцеві школярі вчаться 12 років. Ми перевірили та об'єднали навчальну програму, щоб сформувати інтегрований курс.

Тобто, вже в 11-му класі діти отримують два атестати — український і канадський. Цього вдається досягти шляхом вивчення лише академічної різниці, інші шкільні предмети перезараховуються, а навантаження на дитину таким чином не збільшується.

— На якій мові проходить навчання? Якщо все навчання англомовне — чи всі діти це "‎потягнуть"? ‎

— Канадська частина програми — виключно англійською. Українські предмети викладаються українською мовою. В залежності від класу учні починають навчання з адаптованої програми і поступово переходять повністю на неадаптовану — тобто саме на ту програму, на якій вчаться учні в Канаді.

Протягом навчання учні проходять повний курс англійської мови та літератури, а також складають іспит на мовну компетентність, що забезпечує їхнє володіння англійською мовою на рівні носія мови.

Все відбувається дуже планомірно, тож у школярів буде час для адаптації.

Можу сказати впевнено — всі випускники будуть володіти англійською на рівні, достатньому для навчання у вищих навчальних закладах за кордоном.

— Які незвичні предмети будуть вивчати школярі?

— Навчальна програма Toronto Imperial School розроблена з дотриманням міжнародних стандартів освіти, зокрема учні вчитимуться мистецтву дискусій, а також написанню письмових робіт за стандартами освітніх систем Канади, Великої Британії та США.

У навчальному плані є такі предмети як логістика, філософія, бізнес, медіаграмотність. Цих предметів немає в програмі української школи, їх вивчення передбачене канадською програмою.

— З канадським атестатом учні можуть вступати лише до Канади?

— Ні, диплом Ontario Secondary School Diploma відчиняє двері до навчальних закладів всього світу. До того ж, наш партнер, компанія STUDY.UA співпрацює з 330 ВНЗ у Великій Британії, Канаді, США, Австралії та Європі.

Ми гарантуємо вступ до цих університетів для наших випускників.

— Які ще переваги мають учні з дипломом Ontario Secondary School Diploma?

— Студенти з дипломом OSSD мають доступ до стипендій від найкращих університетів світу. Процес зарахування теж відбувається скоріше, адже студенти вже знайомі зі стандартами міжнародної системи освіти.

Випускники мають сильну академічну підготовку, виграшне портфоліо, рекомендації від канадських викладачів, а також реалізовані волонтерські проекти, які дуже важливі для вступу за кордон.

Таким чином, випускники Toronto Imperial School гарантовано зараховуються до партнерських навчальних закладів компанії STUDY.UA, демонструють високі академічні результати вже з першого дня навчання за кордоном, а також претендують на стипендії за високу успішність.

Бажаєте особисто переконатися в усіх перевагах Toronto Imperial School? Презентація школи відбудеться в неділю, 13 серпня. Захід відбудеться у готелі Premier Palace.

Це шанс познайомитись із керівництвом школи та поставити свої питання щодо навчання. Кількість місць обмежена, тож для безкоштовної участі зареєструйтесь на івент.

Останні матеріали
Більше матеріалів