"Я працюю заради посмішок студентів"‎ — канадський викладач про свій досвід роботи в Україні

"Я працюю заради посмішок студентів"‎ — канадський викладач про свій досвід роботи в Україні

PROMOTED
22 серпня 2023, 10:30

Попри непрості часи, в Україні відмічається небувалий ажіотаж та попит на освітні послуги.

 

Освіта — це не лише набір знань і навичок, а й ключ до збереження цінностей, коли навколо відбувається хаос і зміни. Вона допомагає розвивати критичне мислення, аналізувати інформацію та бути завжди на крок попереду.

Сьогодні ми підготували інтервʼю з Девідом Клірі (David Сleary), канадцем, викладачем англійської мови в STUDY Academy — першій Академії англійської мови в Україні. Девід розповість про свій досвід роботи, освіту під час війни та про те, як мотивувати дитину вивчати іноземну мову.

Більше про освітні програми на навчання у STUDY Academy ви зможете дізнатися 26 серпня та 2 вересня на Днях відкритих дверей у Києві, Одесі та Варшаві. Отримати запрошення можна за посиланням.

— Девіде, ви чи не єдиний канадець, який залишився в Києві з початку війни та продовжив викладати. Чому ви залишилися?

– Все починається з любові — до дітей, до своєї роботи. 10 років назад Україна гостинно прийняла мене, тож тепер я відчуваю своїм обовʼязком приносити їй користь.

Коли мене питають, чому я досі працюю, то кажу завжди одне й те саме — "‎‎I work for smiles and if the students are smiling I am doing my job right". (пер.: "‎Я працюю заради посмішок студентів, і якщо вони є, значить я все роблю правильно"‎).

 

— Компанія, в якій ви працюєте, STUDY Academy, вже 5 років активно розширяється в Україні. 11 академій в Києві, 3 в Одесі, тепер відкриті представництва у Варшаві та на Кіпрі, у Лімасолі. Компанія не збавляє обертів навіть після повномасштабного вторгнення.

В чому секрет такого стрімкого розвитку?

– Так, ви праві, ми не зупиняємось і не плануємо:) Лише уявіть масштаби: у нас в команді працює понад 500 співробітників, 3000 учнів навчається щорічно, тож ми не маємо права натиснути на стоп. До того ж ми несемо у світ важливу місію — прагнемо, щоб англійська стала мовою, яка відкриває двері та можливості для українських дітей.

До речі, дізнатися про наші навчальні програми та зареєструватися за спеціальними цінами можна буде вже незабаром. 26 серпня та 2 вересня пройдуть Дні відкритих дверей STUDY Academy у Києві, Одесі та Варшаві. Отримати запрошення на захід можна за посиланням.

— STUDY Academy — це єдина академія англійської мови в Україні. В чому її різниця з сотнями курсів та шкіл? Ринок здається перенасиченим і всі обіцяють результат за місяць.

– Ми реалісти і не даємо пустих обіцянок. Більшість наших програм — річні, по-іншому результату не буде.

Наша задача трішки глобальніша — змінити ставлення до вивчення англійської. Замість мети "‎‎підвищити рівень з такого на такий" — навчити отримувати задоволення від процесу. Ми ж працюємо з дітьми, підлітками.

Підхід має бути трішки іншим. Тільки через власний приклад, через любов та зацікавленість.

Англійська мова відкриває стільки неймовірних можливостей! На наших уроках ми читаємо сучасні статті, аналізуємо, створюємо проекти англійською.

І коли діти в команді створюють щось круте, вони настільки розчиняються в процесі, що вже і не помічають, що говорять виключно англійською.

— Цікавий процес — це, звісно, чудово, але все-таки всі очікують на результат. Бо так можна все життя вчити, але так і не просунутись.

– Звичайно-звичайно, ми гарантуємо що за рік дитина підвищить рівень володіння англійською на 1 ступінь за міжнародною шкалою CERF. Ми рухаємось поступово, працюючи за формулою "‎інтерес + процес = результат".‎

80% наших учнів планують продовжувати навчання в університетах за кордоном, в них великі цілі, а ми їм в цьому допомагаємо.

Наведу приклад. Ми інтегруємо в наші програми курси з міжнародних університетів та шкіл. Так в одну з наших програм включений курс з Лідерства, який нам допомогли розробити в Університеті Гарварду, в іншу програму — курс Математики та Науки з канадської школи.

Ці програми дійсно допомагають визначити вектор майбутнього.

— Яка місія компанії зараз?

– STUDY Academy — це не тільки про англійську мову. Наше завдання — стати опорою для батьків та учнів, що намагаються знайти свій напрям в житті. За допомогою англійської мови STUDY Academy не тільки відкриває кордони, а й допомагає зрозуміти себе.

Адже в усіх наших програмах передбачена профорієнтація, робота з менторами та психологами та 20-річний міжнародний досвід, який допомагає нашим випускникам вступати до рейтингових університетів світу.

STUDY Academy — це частина великої сімʼї STUDY.UA. Наша задача — це перший крок освітньої стратегії, дати учням фундамент у вигляді ідеальної англійської і познайомити з можливостями, які чекають попереду.

Далі — це свобода обирати майбутнє, зі зрозумілими орієнтирами. Наші колеги зі STUDY.UA точно допоможуть обрати напрямок для майбутнього, а також вступити до топових шкіл та університетів.

STUDY Academy пропонують мовні та академічні програми для дітей, школярів та дорослих. Більше про програми, можливості та перспективи навчання у STUDY Academy дізнавайтеся 26 серпня та 2 вересня на Днях відкритих дверей у Києві, Одесі та Варшаві.

Отримати запрошення на захід.

Останні матеріали
Більше матеріалів