Найкасовіша стрічка 2023 року "Барбі" онлайн на SWEET.TV

Найкасовіша стрічка 2023 року "Барбі" онлайн на SWEET.TV

PROMOTED
14 вересня 2023, 11:00

В національному онлайн-кінотеатрі SWEET.TV прем’єра одного з найочікуваніших фільмів року "Барбі".

Фантастична комедія з Марго Роббі та Раяном Гослінгом за чотири тижні прокату в країні зібрала понад 110 млн грн, що дозволило стрічці отримати звання "Найбільш успішного фільму Warner Bros. в Україні".

СЮЖЕТ

Головна героїня – це "Стереотипна Барбі": та сама блакитноока білявка в рожевій сукні. Вона живе у казковому Барбіленді. У цьому полунично-рожевому світі панує на перший погляд ідеальна гармонія, аж поки "стереотипна Барбі" не починає думати про смерть...

З неприхованою сатирою у фільмі висміюють гендерні стереотипи, сексизм та мізогінію, але також і однобічні моделі як патріархату, так і матріархату. Комедійна складова фільму дійсно дуже потужна. Але сам сюжет, ідея, має глибший сенс – це детальний розбір того, що означає бути жінкою.

Фільм про самопізнання, свободу вибору та про те, що навіть у ідеальному світі ми все ще маємо недоліки і це нормально.

РЕКОРДИ СТРІЧКИ

· "Барбі" стала найкасовішим фільмом 2023 року з $1,38 млрд, обігнавши "Братів Супер Маріо в кіно" ($1,359 млрд).

· Бюджет стрічки, за різними джерелами, становить до $145 млн.

· Перший вікенд приніс $162 млн ― тобто перший вікенд покрив витрати на виробництво. А мільярд був зароблений за 17 днів.

· Ґрета Ґервіґ наразі є єдиною жінкою-режисеркою, чий фільм перетнув межу в $1 млрд.

· Фільм отримав перемогу у номінації "Найочікуваніший фільм" від Асоціації критиків Голлівуду та премію за найкращий тизер у Golden Trailer Awards.

"БАРБІ" ПОЗА ЗАКОНОМ

Безтурботна літня комедія викликала обурення у найконсервативніших країнах і заборону показу в кінотеатрах

· У В'єтнамі "Барбі" заборонили через сцену з мапою, на якій зображені спірні території в Південнокитайському морі.

· Фільм не показували у декількох мусульманських країнах, наприклад в Кувейті та Лівані.

· В Алжирі припинили прокат після двох тижнів ― через "сцени, призначені для дорослої аудиторії" і натяки на гомосексуалізм.

· мінкультури рф офіційно зазначила, що "Барбі" не відповідає цілям і завданням по збереженню російських духовно-моральних цінностей.

ФАН-ФАКТИ

· Створення всесвіту Барбі викликало тимчасовий дефіцит рожевої фарби у світі.

· У фільмі знялася донька винахідниці Барбі. Щоправда, у неї була епізодична роль.

· Десятки вбрань персонажів були створені на основі реальних лялькових костюмів Барбі та Кена.

· Музична складова цього магічно-казкового світу складається з фанкових мелодій Марка Ронсона та Ендрю Ваятта, а також сучасних поп-треків Дуа Ліппи, Нікі Мінаж та Ice Spice.

· Фільм має купу складних посилань на творчість Стенлі Кубрика, Френсіса Форда Копполи та навіть Зака Снайдера.

Вмикайте фільм "Барбі" українською і без реклами на SWEET.TV. Дивіться фільми в національному онлайн-кінотеатрі, а не на піратських сайтах.

SWEET.TV ― онлайн-кінотеатр неймовірних прем’єр і крутого контенту

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV продовжує відкривати нові фільми для своїх глядачів. Фільми, які підкорюють світ, б’ють рекорди і створюють нові тренди.

Кожен глядач отримує зі SWEET.TV більше, ніж просто сервіс з телебаченням і кіно.

Найкращі фільми. SWEET.TV робить акцент на розширенні відеотеки. Адже ліцензійне споживання контенту, відмова від російських піратських сайтів ― це свідомий вибір глядачів SWEET.TV, які підтримують національний онлайн-кінотеатр. Тому тут щотижня з’являються нові стрічки ― не лише прем’єри, а й інші фільми, які стали доступні для диджитал-релізу.

Телебачення за правилами глядачів. SWEET.TV звільняє від необхідності підкорюватися розкладу програми. Адже улюблені шоу можна дивитися у записі. Деякі шоу йдуть паралельно, деякі закінчуються занадто пізно, а завдяки SWEET.TV можна все переглянути, коли зручно. І на чому зручно, адже SWEET.TV працює на телевізорі, смартфоні, комп’ютері, планшеті і через X-box. І не варто забувати, що можна встановити нагадування про вихід шоу.

Зручність і комфорт. Підключити SWEET.TV можна у зручний спосіб. Не треба заповнювати папірці, викликати майстра, купувати декодери чи тарілки, залишати дані паспорта та адресу проживання. Все просто – у 2 кліки. Якість без мерехтінь, картинка не розпадається на пікселі, без зависань. І неважливо: дивитеся ви на ТВ чи телефоні ― якість буде найкращою.

Щоб це перевірити, достатньо підключити найбільшу підписку SWEET.TV на тиждень абсолютно безкоштовно (і без додавання картки). Тож спробуйте зараз. Гарного перегляду.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів