Українська правда

Лопес у сукні-комбінації з гіпюровим декольте наробила селфі на благодійному івенті

Юлія Леськова — 14 березня, 10:12
Лопес у сукні-комбінації з гіпюровим декольте наробила селфі на благодійному івенті
Фото з Instagram Дженніфер Лопес

Американська співачка Дженніфер Лопес вразила образом на благодійному івенті, організованому Фондом дослідження раку у жінок, який відбувся у Беверлі-Хіллз, де вона вручила нагороду акторці Керрі Вашингтон. 

Залаштунковими кадрами Лопес поділилася у своєму Instagram. 

На захід Джей Ло прийшла в обтислій сукні-комбінації чорного кольору з глибоким декольте з гіпюром по краях. Свій стильний образ співачка доповнила оверсайз піджаком та прикрасами. 


Дженніфер Лопес показалася на селфі

Дженніфер не втратила можливості наробити селфі в звабному образі

Дженніфер Лопес та Керрі Вашингтон на фото

Лопес попозувала з Вашингтон, якій вручила нагороду "За мужність"

Фото з Instagram Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес заселфилася у стриманому образі

Як вам такий образ Дженніфер на благодійний івент?

Дженніфер Лопес показалася на новому селфі
Фото з Instagram Дженніфер Лопес

Нагадаємо, якось Дженніфер Лопес засвітила обличчя без макіяжу та розкрила секрети свого повсякденного макіяжу. 

Крім того, якось співачка уявила себе героїнею популярного серіалу "Бріджертони" та попозувала у пишній сукні. 

Лопес
Останні матеріали
Більше матеріалів