"Сама б себе з'їла": Білик помилувалася собою в барвистому луці та намисті
—
25 червня, 11:15

Фото з Instagram Білик
https://www.instagram.com/bilyk_iryna/?hl=uk
Співачка Ірина Білик належить до тих жінок, які не мають проблем із самооцінкою та щиро від себе кайфують.
У цьому вона зізналася в Instagram, поділившись двома фото.

Ірину зазнімкували під час її поїздки до Норвегії
"Сама б себе з'їла", - зізналася 56-річна Іра.
"І знаєте, мені здається, це дуже гарне відчуття для жінки", - заявила вона.

Співачка "сама б себе з'їла"
Як відомо, в лютому співачка розповіла, що вдалася до гормональної терапії.
Нагадаємо, нещодавно Білик сплутали з іншою відомою артисткою, і мережа вподобала те, як відреагувала на це Ірина.







