"Подобається жінка, якою я стала": Репяхова на своє 32-річчя відтворила особливі події за 10 років життя
13-го червня дружина та концертна директорка співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова милим відео привітала себе з 32-річчям.
У своєму Instagram Репяхова відтворила особливі події свого життя за останні 10 років.
Вона показала, що познайомилася з Павліком у 23, вийшла за нього заміж у 26, а у 28 вже народила сина Михасика. У 29 років Катя зробила пластичні операції, а в 30 дізналася про нейровідмінність сина.
"Сьогодні я дивлюся на свій шлях з великою вдячністю. Саме він привів мене в точку, яку я можу назвати своєю золотою ерою. 32. І мені дуже подобається та жінка, якою я стала", - написала Репяхова.
Катерина показала свій життєвий шлях за останні 10 років
Для щемливого відео Репяхова знову одягнула весільну сукню
До речі, Репяхова відверто розповідає своїм підписникам про пластичні операції, які робила
Катерина зазначила, що пишається жінкою, якою вона стала
Нагадаємо, наприкінці травня Катерина Репяхова влаштувала стильну фотосесію, аби показати "довершену версію себе".
Як відомо, якось Репяхова розповідала про свою різницю у віці з 60-річним Павліком та чи мала стосунки до нього.
- "Життя не помилилося": Репяхова з Павліком із нагоди романтичної річниці покружляли в танці. Фото, відео
- "Встигла все": Репяхова похвалилася своїми досягненнями за 2025-й рік на яскравих фото
- "Його старт - наша відповідальність": Репяхова розповіла, що вони з Павліком придбали для свого 4-річного сина