"Привіт, коханий": Горняк звернулася до свого майбутнього чоловіка, хизуючись новим документом

10 червня, 10:15

Нотаріуска та блогерка Христина Горняк, яка через три роки після розлучення з шоуменом Володимиром Остапчуком вирішила позбутися його прізвища і повернути своє дівоче, похизувалася свіжоотриманим свідоцтвом про це.

39-річна зірка запевнила: ця зміна - остаточна. Про це вона чесно попередила свого потенційного майбутнього чоловіка, звернувшись до нього в Instagram.

Христина тепер офіційно знову Горняк (і готова до зустрічі з майбутнім чоловіком)

"Цей допис я пишу для свого майбутнього чоловіка! Привіт, коханий, якщо ти колись станешся в моєму житті, то давай одразу домовимось, що в тебе буде найпрекрасніша дружина в світі, дуже турботлива, щира, відкрита, усміхнена, порядна, і так далі, але прізвище ми залишимо вже моє, дівоче, без от цих всяких змін! Наперед дякую за повагу до мого вибору, цьом!", - заявила Христя.

"Ну що ж, вітайте, нарешті я знову - офіційно Горняк! Хоча, ментально та в серці я завжди нею і залишалась! І це чудовий знак, чудовий день та і все чудово!", - додала вона.

Нагадаємо, лишилося ще дещо, що пов'язує Горняк із ексчоловіком: вони так і не поділили будинок, який почали будувати під час шлюбу. Як відомо, Володимир із чинною, третьою дружиною Катериною і їхнім синочком Тимофієм нещодавно переїхали до Канади

IDEALMEDIA