Українська правда

"+33 у басейні і мінус років 20 на душі": Лебідь у горошковому купальнику похвалилася відпочинком в Одесі

Юлія Леськова — 23 травня, 09:50
+33 у басейні і мінус років 20 на душі: Лебідь у горошковому купальнику похвалилася відпочинком в Одесі
Фото з Instagram Олени-Христини Лебідь

Телеведуча Олена-Христина Лебідь не стала чекати офіційного настання літа й відкрила купальний сезон в Одесі.

У своєму Instagram Лебідь показалася коло басейну на тлі моря у різних купальниках та похвалилася, як розслаблено плаває під сонячним промінням.

"Є місця, де пори року не мають жодних прав. Де завжди літо, смарагдова морська вода та +33 в басейні і мінус років 20 на душі", - написала вона. 


Олена-Христина Лебідь показалася коло басейну в Одесі

Олена поніжилася під сонечком у суцільному білому купальнику в горошок та доповнила відпочинковий аутфіт перлами

Олена-Христина Лебідь похвалилася відпочинком в Одесі

Також вона вигуляла коло моря бікіні з червоним верхом та чорними трусиками

Нагадаємо, нещодавно Олена-Христина Лебідь показалася перед підписниками у трусиках і з ненафарбованим обличчям.

До речі, на початку травня Лебідь у золотистому купальнику танцювала у критому басейні

лебідь
Останні матеріали
Більше матеріалів