"Випікайте любов, що єднає": Клопотенко з нареченою показали рецепт особливої паски

Ресторатор та шеф-кухар Євген Клопотенко разом зі своєю коханою Катериною Воскресенською вже готуються до Великодня, тож вирішили поділитися зі своїми підписниками рецептом смачної паски.
"Я дуже люблю пекти паску, а пекти паску з людиною, яку кохаєш, це х2 до задоволення від процесу", - написав Євген у своєму Instagram.

Клопотенко зазначив, що це буде їхній з коханою перший спільний Великдень
Для приготування паски вам знадобиться:
- борошно — 750 г (+1 ст. л. для опари)
- молоко — 250 мл
- цукор — 150 г (+1 ст. л.)
- яйця — 2 шт + 3 жовтки
- масло — 200 г
- цедра 3 апельсинів
- ванільний цукор
- родзинки/курага — 100 г
- дріжджі - 30 гр

Катерина зазначила, що метод додавання масла з цедрою підгледіла в італійців
Приготування смачної паски потрібно почати з підготування вершкового масла та цедри апельсинів. Це потрібно змішати разом та охолодити. А далі підготувати опару.
"Дріжджі + тепле молоко + 1 ст. л. цукру + 1 ст. л. борошна → 30 хв у теплі", - написав Клопотенко.

Потім у підготовлену опару потрібно додати суміш вершкового масла та цедри, яка добре настоялася, й все це ретельно перемішати.
"Додати масло, яйця, потім борошно — замісити м'яке тісто (15–20 хв). Залишити підходити на 1 годину", - додав шеф-кухар.

Паску можна прикрасити на свій смак. Євген та Катерина покрили свою випічку глазур'ю та "гніздом" з цукрової карамелі
Після того як тісто вимішане, до нього потрібно додати сухофрукти та ще раз перемішати. Потім розділити отримане тісто на три шматки та викласти у форми й дати підійти 30 хв.
"Змастити жовтком, випікати 180°C 40–45 хв. Випікайте любов, що єднає", - підсумував Клопотенко.

Нагадаємо, Євген Клопотенко та Катерина Воскресенська повідомили про свої заручини на початку цього року.
Також ресторатор розповідав, чим підкорила його кохана, хто готуватиме на його весіллі та чи готовий він до дітей.







