"O.Torvald": Ми не шоубізнесові маріонетки і не змінюватимемося під формат "Євробачення"

фото Дмитрия Ларина
Середа, 1 березня 2017, 18:35

Переможці Національного відбору на "Євробачення"-2017, рок-гурт "O.Torvald", запевняють, що не збираються підлаштовуватися під гламурний формат конкурсу.

Хлопці хочуть гідно представити свою країну та донести до людей свій важливий меседж.

Про те, як відбувається їхня  підготовка до євроконкурсу та про перші враження від своєї перемоги у Нацвідборі Женя Галич з колегами розповіли під час прес-конференції 1-го березня.

"Сьогодні ми сидимо тут як переможці Національного відбору на "Євробачення", і це, звісно, найважливіший привід, але я попрошу ставитися до нас як до групи, яка має свою 10-річну історію зі своїми злетами та падіннями, зі своїми концертами, зі своїми людьми. І в жодному випадку не відкидати нас на 10 років назад, ніби "Євробачення" - це єдиний важливий привід у нашій історії", - одразу ж звернувся до журналістів Галич.

 

Женя також дещо присоромив представників ЗМІ за байдужість до гурту протягом всіх років його існування.

"Протягом 10-ти років ми намагалися достукатися до ЗМІ, щоб промотувати свою творчість. І билися чолом у закриті двері, тому що ми буле нецікаві їм. А наступного дня після перемоги на Нацвідборі усі почали телефонувати і запрошувати до себе. Але так не робиться. Адже українська музика потребує вашої підтримки, від вас теж залежить, що буде з українською музикою у майбутньому", - сказав музикант пресі.

Хлопці з "O.Torvald" не приховують, що на Нацвідбір прийшли заради експерименту і "фану".

"Спочатку ми йшли, щоб спробувати щось нове. А вже там зрозуміли, що це серйозна робота, адже треба у три хвилини вкласти все те, що ти робиш на концерті. Нам треба було робити постановку, хоча раніше ми просто вдягали чисту футболку і просто виходили на сцену", - зазначив Галич.

"Після півфіналу я зрозумів, що треба працювати над собою, над постановкою, щоб здивувати людей. Ми розуміли що у Tayanna дуже форматний образ, пісня та сильний вокал. Ми розуміли, що, скоріше за все, переможе Таня, і щиро їй цього бажали. Але коли ми вийшли на сцену і побачили, яка підтримка іде в наш бік від людей, я сказав: до дідька усе, треба йти до кінця. І тієї миті ми зрозуміли, що в нас усе вийде", - запевнив Женя.

 

Також Галич підкреслив, що вони з хлопцями не сумніваються у собі.

"Ми віримо у свої сили! Ми віримо в себе протягом усіх років, які ми займаємося музикою… Ми робитимемо те, що від нас залежить. Тобто будемо працювати над своїм вокалом, над англійською вимовою… Перш за все, на нас велика відповідальність, бо саме у нашій країні відбувається "Євробачення". Від нас теж залежить, яке обличчя буде в нашої країни під час конкурсу і після нього, який буде резонанс", - зазначив Женя.

Затятий рокер також зізнався, що спочатку дещо злякався, адже конкурс переважно попсовий.

"Але водночас я щасливий, що саме цього року нашу країну, країну вольових людей, країну, яка б’ється за свою свободу, представляють абсолютно адекватні люди з Полтави, Білгорода-Дністровського, Кривого Рогу, які живуть своєю мрією з часу, коли починали грати у гаражі. І тепер ми можемо довести всім музикантам, всім художникам – немає нічого неможливого", - заявив Женя.

 

"Нам є, що сказати, це не просто пісня про кохання. Це пісня, в якій ми хочемо донести до людей сенс. У всьому світі зараз є криза не лише фінансова, а й у стосунках між людьми. Ми перестали дивитися одне одному в очі, нам простіше дивитися в екрани мобільного телефону. І ця криза нас ні до чого гарного не приведе. Наші люди нас зрозуміли, і за це їм величезна подяка", - зауважив музикант.

 

Також під час прес-конференції кілька слів про підготовку сказала керівник Нацвідбору від телеканалу "СТБ" Наталія Франчук. Вона повідомила, що найближчим часом вони усі разом зустрінуться з  кількома постановниками.

"Ми точно не будемо будувати барикади і робити те, що вже було на Нацвідборі. Але ми намагатимемося якісно по-європейськи представити єдиний рок-гурт, який буде на "Євробаченні". Ми будемо працювати над тим, щоб у хлопців був чіткий образ, щоб вони чітко розуміли, що буде відбуватися", - сказала пані Франчук та додала, що все має бути готовим вже до 10-го березня.

 

Тоді Галича запитали, що буде, якщо вони знову принесуть перемогу нашій країні.

"Якщо чесно, я не уявляю, що скаже керівництво нашої країни, якщо ми виграємо "Євробачення". Хоча, може, за два місяці до прийому у нашій країні "Євробачення" припинять валитися мости, будуть хороші дороги, побудують кілька трас, покращать вокзали…" - розмріявся музикант.

Крім того, Женя заявив, що не розцінює "Євробачення" як "конкурс геїв та домогосподарок".

"Взагалі, я терпіти не можу стереотипи та ярлики. Є конкурс, який дивляться мільйони людей. Важливо – що ти несеш. Що ти скажеш на цьому конкурсі. Нам не треба зірок з неба, блиску. Нам важливо те, що сказати цим людям", - наголосив Галич.

 

"А більшості наших людей у нашій країні важливо зрозуміти, що цього разу на "Євробачення" ідуть прості хлопаки. Ми не шоубізнесові маріонетки, у нас ніколи не було продюсера, ми ніколи не були на жодному конкурсі талантів... Це лише сходинка до того, аби працювати ще більше, писати більше музики, вдосконалюватися… Ми не будемо підлаштовуватися під формат гламурного "Євробачення", ми покажемо те, що вміємо робити, той досвід, який ми показуємо на концертах", - підсумував фронтмен "O.Torvald".

 

Фото Дмитра Ларіна