Новоспечена прокурор Криму назвала київський Уряд "чортами з попелища"

12 березня 2014, 13:38

У Кримській верхівці побільшало новопризначених противників київської влади. 33-річна білявка Наталія Поклонська, яка не здатна без підказок виголосити просту промову, тепер називається прокурором Автономної Республіки Крим.

Цією посадою Президія Верховної Ради Криму "наділила" жіночку, яка в ефірі телеканалу "Крим" назвала новий Уряд України "чортами з попелища".

Про це повідомляє сайт Investigator.org.ua.

Поклонська також розповіла, що жила в Києві недалеко від Майдану Незалежності, де проходили акції протесту, і відчувала "гар в горлі від палених покришок".


Знайомтеся: Наташа Поклонська, прокурор АРК

У 2011-му році Наталія була прокурором у справі екс-депутата ВР Криму, колишнього спортивного директора футбольного клубу "Таврія" Рувима Аронова. Його звинувачували в участі у збройній злочинній організації, а також в організації умисних вбивств, скоєних з особливою жорстокістю

Потім Поклонська була призначена на посаду Сімферопольського міжрайонного природоохоронного прокурора. Останнім часом 33-річна жінка була прокурором ГПУ.

Спокусливий погляд на тлі моря

Судячи зі світлин у соцмережі Однокласники, Поклонська відповідає образу гламурної провінціалки, посада якої дозволяє подорожувати і фотографуватися на тлі "дорогих" інтер’єрів.

До речі, Наталя небайдужа до високих підборів, відвертих поз та, хто б міг подумати, вишиванок.

Кримський прокурор любить вишиванки

А ще, схоже, публічні виступи даються прокурорші досить важко. Без аркушу жінка не здатна сказати навіть одного речення. Мабуть, хвилювання за участь киян з "чортами" при владі дається взнаки.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Важливо зауважити, що, за данними "Цензор.нет", Гепрокуратура вже звинуватила Поклонську у співучасті в діях, спрямованих на захоплення державної влади. Проти неї порушили кримінальну справу.

Фото з сайту Investigator.org.ua, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів