"Важливий етап мого життя": ексдружина Ярославського зізналася, чи спілкується з ним зараз та чи має нові стосунки
Стосунки Марини зі страшим на 28 років Олександром тривали 17 років
Від новини про розлучення харківського олігарха Олександра Ярославського минуло вже 2,5 роки. І тільки зараз колишня дружина багатія, Марина розповіла про їхні стосунки після розставання.
Відповідаючи на запитання підписників у сторіс свого Instagram, Ярославська також зізналася, чи має бойфренда та як стежить за фігурою.
Як зазначила Марина, яка з трьома дітьми живе у Лондоні, з колишнім чоловіком у них повага і спокій.
Ярославські зберегли хороші стосунки після розлучення
"Були різні періоди. Зараз у нас повага та спокій. Ми залишаємося у добрих стосунках - у нас троє дітей, і це назавжди пов'язує нас як батьків. 17 років спільного життя - це величезний і важливий етап мого життя. Я з вдячністю ставлюся до минулого та з повагою до того, що є зараз", - зауважила Марина.
Також жінку запитали, чи перебуває вона у нових стосунках, адже виглядає дуже щасливою на фото.
"Це просто про внутрішній спокій. Не у стосунках. Просто насолоджуюся життям і свободою по-своєму", - зазначила 37-річна Марина.
Марина вже 3 роки не в шлюбі, але досі сама і насолоджується цим
В Instagram Ярославської дуже багато естетичного контенту, адже в юності вона мріяла бути моделлю, тож тепер тішить себе фотозйомками
Крім того, фоловери Марини поцікавилися секретом її стрункості і краси. Жінка зазначила, що їсть два рази на день та не дуже регулярно займається спортом. А на свята і у подорожах дозволяє собі їсти все.
Що ж до обличчя, то Марина відвідує косметолога, робить масажі та ін'єкційні процедури.
Марина з трьома дітьми від Ярославського
Нагадаємо, у травні цього року суд виніс вирок у справі ДТП за участю кортежу Ярославського. Олігарх, як відомо, запевняв, що не причетний до аварії, адже в цей час спав вдома.