Дівчина Довгого – модель Playboy. ФОТО

12 жовтня 2007, 10:38

Нещодавно Олесь Довгий підтвердив свій статус світського лева, змінивши непримітну дівчину Юлю на гламуру незнайомку. Проте на цьому історія з новою пасією секретаря Київради не завершилася. Найцікавіше, як виявилося, ховається у біографії коханої Довгого.

Вікторії Левищенко 25 років. Її параметри:

Вікторії Левищенко 25 років. Її параметри: 86-60-89

Приводом до нової публікації стала велика увага до історії з подружкою Олеся збоку читачів ТаблоID. Завдяки ним вдалося дізнатися, що дівчину звуть Вікторія Левищенко. Вона – професійна модель.

Хоча інформації про Вікторію дуже мало, ТаблоID все ж таки вдалося дізнатися деякі пікантні факти з її біографії.

Виявляється, 25-річна дівчина працювала в одному з відомих російських модельних агентств. Робота у ньому принесла їй невеликий, проте успіх.

Так, за свою модельну кар’єру Вікторії вдалося знятися для журналу "PlayBoy". Вона "засвітилася" у рубриці "Стиль", рекламуючи одяг, точніше спідню білизну.

Фотосесія для Playboy

Ще відомо, що Вікторія брала участь у показі однієї з колекцій "Prada".

Що ж до матеріальних статків дівчини, про які вже почали ходити легенди, то вони справді не малі. Як вдалося дізнатися ТаблоID, на 25-річну подружку Довгого зареєстровані два недешеві автомобілі - Toyota Rav4 та BMW X5.

Дівчина Довгого: схожість 100%

Те, що поряд з секретарем Київради – не бідна студентка, стало зрозуміло одразу. Годинник "Cartier" за 20 з лишнім тисяч доларів, який красувався на руці Вікторії під час показу Пако Рабанна, може собі дозволити не кожна навіть успішна українська модель.

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали