Дівчина Довгого – модель Playboy. ФОТО

П'ятниця, 12 жовтня 2007, 10:38

Нещодавно Олесь Довгий підтвердив свій статус світського лева, змінивши непримітну дівчину Юлю на гламуру незнайомку. Проте на цьому історія з новою пасією секретаря Київради не завершилася. Найцікавіше, як виявилося, ховається у біографії коханої Довгого.

Вікторії Левищенко 25 років. Її параметри:

Вікторії Левищенко 25 років. Її параметри: 86-60-89

Приводом до нової публікації стала велика увага до історії з подружкою Олеся збоку читачів ТаблоID. Завдяки ним вдалося дізнатися, що дівчину звуть Вікторія Левищенко. Вона – професійна модель.

 

Хоча інформації про Вікторію дуже мало, ТаблоID все ж таки вдалося дізнатися деякі пікантні факти з її біографії.

 

Виявляється, 25-річна дівчина працювала в одному з відомих російських модельних агентств. Робота у ньому принесла їй невеликий, проте успіх.

 

Так, за свою модельну кар’єру Вікторії вдалося знятися для журналу "PlayBoy". Вона "засвітилася" у рубриці "Стиль", рекламуючи одяг, точніше спідню білизну.

 

Фотосесія для Playboy

Ще відомо, що Вікторія брала участь у показі однієї з колекцій "Prada".

 

 

Що ж до матеріальних статків дівчини, про які вже почали ходити легенди, то вони справді не малі. Як вдалося дізнатися ТаблоID, на 25-річну подружку Довгого зареєстровані два недешеві автомобілі - Toyota Rav4 та BMW X5.

Дівчина Довгого: схожість 100%

Те, що поряд з секретарем Київради – не бідна студентка, стало зрозуміло одразу. Годинник "Cartier" за 20 з лишнім тисяч доларів, який красувався на руці Вікторії під час показу Пако Рабанна, може собі дозволити не кожна навіть успішна українська модель.

 

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів