Нова дружина Червоненка показала свій бюст

20 вересня 2007, 12:31

Імпозантний запорізький губернатор Євген Червоненко знову стає об‘єктом пильної уваги. Навіть не він особисто, а його нова супутниця.

Близько трьох місяців тому ТаблоID першим на інтернет-просторах виклав інформацію щодо розлучення екс-міністра транспорту. Тепер ТаблоID пропонує ще один ексклюзив: пікантні фото нової дружини Євгена Альфредовича.

Так виглядає жінка, яку в Ялті не раз бачили з Червоненком

Принаймні саме так, "дружиною" назвалася гламурна блондинка, яку не раз бачили на "Ялта-раллі" поруч із запальним Червоненком.

Дізнатися вдалося не так уже й багато. Вочевидь, після нещодавнього скандалу через розлучення з Марго Євген Альфредович свої стосунки з жінками афішувати не хоче.

Ніна і Женя на відкритті "Ялта-раллі" разом

Проте це не заважало губернатору Запорізької області катати свою нову жінку на сидінні штурмана у червоній машині з номерами "ОРЛАН" у день відкриття раллі.

Сиділа парочка також за одним столиком

Так само ТаблоIDу вдалося фотографічно зафіксувати парочку минулої суботи за одним столиком. Червоненко і його супутниця під час святкової вечері у Ялті розташувалися поруч, за столиком номер 13.

Іноді Ніна куталася у шальку Louis Vuitton

Але іноді з-під плаща білявки Червоненка визирало глибоке декольте

Ніна, як називали інтригуючу блондинку люди з її оточення, на ялтинському заході встигла пофрантити шалькою від Louis Vuitton.

Декольте нової жінки Євгена Альфредовича

Проте найбільше, що привертало увагу у зовнішності нової дами Червоненка, це її, м‘яко кажучи, відверте декольте.

В іншому ж, зовні Ніна дуже нагадує попередню дружину Євгена Альфредовича Маргариту. Хіба що трохи молодша на вигляд і більш відверта у манері вдягатися.

Фото Федора Копєйкіна

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали