Еротична фотосесія як шлях до знаменитості

25 липня 2007, 10:30

Є на українських просторах така собі співачка Марта. Особливо не розкручена, хоча роки два-три тому її пісня "Цветок" займала перші позиції в чартах популярних вітчизняних радіостанцій.

І ніби все є у дівчини: і зовнішність нічогенька, і співати вміє, і навіть кілька премій міжнародних встигла відхопити. Та все ж проект колишнього басиста гурту "Табула Раса" продюсера Олега Барабаша особливою популярністю ніколи не вирізнявся.

І от нарешті Марта робить стандартний вже для молодої співачки з формами хід – бере участь в еротичній фотосесії глянцевого журналу.

Марта вирішила прокласти дорогу до зірок грудьми?

Фотозйомка пройшла посеред декорацій типової американської ферми, де Марту вбрали у відвертий одяг а ля сільська міс ковбой.

При цьому, схоже, ніяких особливих незручностей під час еротик-позування дівчина не відчула.

А відповідаючи на питання журналістів, як її відверте вбрання поєднується з природною скромністю, співачка згадала про нудистський пляж:

Марта: "Коли ти гола і всі довкола теж голі, тупо відмовляти комусь у знайомстві"

"Коли ти гола і всі довкола теж голі, тупо відмовляти комусь у знайомстві".

Підпис на фото "Я роблю ПОП-музику" видається надзвичайно доречним

Окрім того, Марта чесно зізналася, що найбільше їй подобаються руки гітаристів, коли вони грають: "Це завжди викликає у мене еротичні переживання", - сказала вона, пише "Screen Media".

Цікаво, що лишень десь місяць тому Марта навідріз відмовилася від еротичної зйомки для іншого модного відвертого журналу. Відмова, до речі, аргументувалася тим, що дівчина не бажає зніматися топлес.

Ще місяць тому Марта відмовлялася від еротичної фотозйомки - не хотіла світити грудьми

"Я розумію, що будь-який піар добрий, навіть такий. Але те, що я - співачка, а не модель у першу чергу не дозволяє мені прийняти таку пропозицію... Я хочу, аби мене знали за моїми піснями, а не за оголеними грудьми в журналі", - сказала тоді Марта.

Тепер, схоже, Марту таки знатимуть, принаймні читачі журналу "Maxim", і якщо не за піснями, то принаймні за напівоголеними грудьми.

Фото журналу "Maxim", надані "Screen Media".

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали