Руденька "ВІА Гра" - надто цнотлива для українського "Playboy". ФОТО

20 липня 2007, 16:40

Красуні шоубізу час від часу люблять поепатувати. Або це робиться за допомогою скандальчиків дрібного і не дуже кшталту, або за допомогою оприлюднення еротичних фото себе коханих.

Так, одна з солісток популярної поп-еротик-групи "ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва засвітилася на обкладинці нового номеру глянцю "Playboy".

"Мені, на диво, було дуже легко зніматися для чоловічого журналу. У мене був дуже професійний стиліст, який підібрав і правильний образ, і цікаві вбрання, тож я себе почувала дуже впевнено", - поділилася артистка з газетою "Комсомольська правда в Україні".

"Я, звичайно, хвилювалася трошки, тому що виникали пікантні моменти. У роздяганні, погодьтеся, завжди є якась пікантність. Особливо це почувалося в перших кадрах, а потім все пішло само собою", - додала вона в інтерв‘ю газеті "Дні ру".

Фото журналу "Playboy" з сайту УНІАН

Фоторяд з Альбіною мав робочу назву "Зйомка про зйомку", і на всіх фото співачка, за якою підглядає камера "Playboy", ніби лише готується до зйомки.

До речі, як стало відомо, еротична фотосесія Джанабаєвої буде лишень у російськый версії популярного журналу. Причина – надмірна цнотливість фоторяду.

"Дівчата на сторінках нашого журналу з'являються цілком оголеними, навіть зірки. Це - концепція журналу. Ну а оскільки Альбіна на фото дуже навіть одягнена, то така фотосесія буде нецікава нашим читачам", - пояснив заступник редактора українського "Playboy" Андрій Тараненко.

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали