Фото найвигіднішої нареченої опубліковані на порно-сайті.ФОТО

10 липня 2007, 18:36

Із серії настанов для юних леді. Якщо вам хочеться сфотографуватись ню, спершу добре подумайте. За кілька років ваші тимчасові примхи можуть виплисти назовні і неабияким чином вплинути на хід вашого життя. Так сталося з дружиною "бітла" Пола Маккартні.

Щоправда, подекуди навіть фото найвідвертішого характеру сприймаються скоріше як помилки чи забавки молодості, аніж щось серйозне.

У травні цього року в пресі з‘явилися фотографії, на яких передова світова модель українського походження Сніжана Онопка зображена оголеною. Фото по суті не було вульгарним – звичайне ню, звичайної дівчини з Северодонецьку. Ці кадри було зроблено ще до початку потужної кар'єри однієї з найдорожчих моделей світу.

Більш шокуючими стали інші фотознімки Сніжани. Проте на них дівчина - під псевдонімом. Там Онопку названо Олександрою.

Кадри з оголеною Онопко, так званої найвигіднішої нареченої України, у відвертих позах, виявилося, розміщені на інтернет-сайті еротико-порнографічного характеру.

Для довідки на сайті, де можна подивитися на Сніжанине ню, основні закладки називаються: "Порно за низькими цінами", "Найкращий в РуНеті сексшоп" та "Реальні дівчата за викликом".

Це фото Сніжани Онопки висить на порно-сайті

Над фотографіями Сніжани є рубрики "Реальні дівчата за викликом", "Порно за низькими цінами"

Сніжана Онопка чи Олександра Онопка?

Серія фото "паццталом"

"Паццталом-2"

Вираз обличчя дівчини, яка пила мінеральну воду?

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали