Українка окрутила зірку світового хокею

11 травня 2007, 17:25

Відома чеська модель українського походження закрутила бурхливий роман із зіркою світового хокею. І вже за два місяці Інна Пугайкова стане офіційною дружиною найбільш високооплачуваного хокеїста планети Яромира Ягра.

Інна Пугайкова народилася в Україні в 1986 році, а в Чехію приїхала з родичами в групі волинських чехів на початку 90-х.

Відтоді життя юної українки проходило досить яскраво. І невдовзі Пугайкова вирішила зайнятися модельним бізнесом.

"ЇЇ нам привів приятель поліцейський, який також є у нашій базі даних агентства. І ми одразу взялися працювати над її зовнішністю", – розповідає виданню "Blesk" Рената Канькова, президент агентства Nova Models, в якому працює Інна.

Річ у тім, що до того, як стати моделлю, дівчина навчалася у школі поліції. Окрім того, у 2004 році Інна отримала титул "Міс Інтернет".

За словами Канькової, Інна досить успішна модель, вона мала популярність в Кореї, де пропрацювала близько року .

Та заради свого майбутнього чоловіка Пугайкова вирішила покинути модельний бізнес. "Особисте щастя для мене важливіше, ніж професійні успіхи" – пояснила своїй шефині "поліцайка" з модельною зовнішністю.

Фото АР

35-річний Ягр, який став кращим снайпером НХЛ за всю історію хокею, познайомився зі своєю новою пасією на дискотеці, минулого літа.

До речі, Інна молодша за хокеїста на 14 років. Молода наречена вже встигла завоювати симпатії майбутньої свекрухи, матері форварда клубу НХЛ "Нью-Йорк Рейнджерс" Ягра.

А весілля Яромира та Інни відбудеться 7-го липня на батьківщині супер-бомбардира в Карлових Варах.

Фото АР, фото з сайту www.super.cz та інших

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали