Сердючка покаже світу оголених дівчат

23 квітня 2007, 13:35

Вєрка Сердючка увійшла в раж. Можливо, Данилкові епатажність власного образу видалася не достатньою. Але він вирішив додати перцю в кліп про "збите масло" та "зібен-зібен ай-лю-лю".

Вже 29-го квітня стартує прем‘єра нового кліпу Сердючки на її сумнозвісну пісню для Євробачення. Так от, кліп цей вийде у двох версіях. Версія по-м‘якіше, для домогосподарок, так би мовити варіант "лайт". А от в інтернеті того ж дня команда Андрія Данилка запустить еротик-версію відеороботи Сердючки.

"Еротик-версія" кліпа на пісню "Дансинг". Фото "Сегодня"

Данилко відірвався на повну. Він особисто відбирав молодих дівчат та хлопців ультра-модельної зовнішності. Кастинг Данилка був суворим. Причина – оголені молоді люди мали презентувати лише принади і плюси української нації. Причому якщо під одягом недоліки фігури моделей можна було б приховати, то у формі "ню" – ніяк: шило в мішку не сховаєш.

А поки що монтаж кліпа режисера Семена Горова триває, як і підготовка Сердючки до "Євробачення-2007". Проте сам Данилко особливо в курс подій не вникає – конкурентів по конкурсу не вивчає.

Данилко ні за кого у конкурсі не голосує, бо не вміє відсилати sms

"Та він особливо нікого й не знає. Подобаються і дівчата із російського "Серебра", і білорус Діма Колдун", - розповів директор "Театра Данилка" Ігор Клінков в інтерв‘ю "Сегодня".

Проте Клінков також зазначив, що все ж таки Андрій за конкурсом слідкує, однак сам ніколи ні за кого не голосує: "За конкурсом слідкує постійно, він сам ніколи не голосує. Він не вміє відсилати sms-ки", - видав свого колегу Клінков.

Та й взагалі Данилко питанням конкуренції і перемоги особливо не переймається. Основне для Сердючки - шокувати, завести і розважити. Однак всюдисущий Михайло Поплавський у перемозі свого студента впевнений: "Андрій Данилко - мій студент. Тому я не став йому конкурентом... Думаю, що Андрій Данилко переможе", - сказав феномен української естради.

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали