У сина Ющенка нова подружка

20 квітня 2007, 10:51

Схоже, син Віктора Ющенка змінив свої смаки і з брюнеток перейшов на блондинок. Принаймні це можна припустити, судячи з заміток у пресі.

Так, пишуть, що все частіше Андрій Ющенко почав з‘являтися на люди у товаристві дівчини, яку не раз можна було побачити "на підспівках" у Асії Ахат. Йдеться про 25-річну Діану Меринову з дуету "69".

"Вони разом вечеряють і відвідують нічні клуби. Ходять чутки, що у них роман", - пише "Блік".

Подружки Ющенка: ліворуч - Ганна Павлович, праворуч - Діана з "69"

Невже син президента розірвав романтичні стосунки з багатенькою Ганною Павлович, старшою за нього на два роки? Щоправда нова пасія Ющенка також трохи за нього старша.

Екс-модель, а тепер співачка дуету "69" зазвичай зустрічається з сином президента у компаніїї близьких друзів

Як розповіла Меринова, познайомилися вона з одним з найвигідніших наречених України завдяки спільним знайомим. "У мене своє особисте життя. Хоча поки немає молодої людини, тому ми з Андрієм зустрічаємося в невеликій компанії близьких друзів", - додала вона.

Діана Меринова запевняє, що вона з Андрієм лише дружить

Тож довгонога блондинка модельної зовнішності романтичні стосунки з сином Ющенка заперечує. "Я не його дівчина і ніколи нею не була. Але ми з ним дружимо, це правда", - пояснила Діана в інтерв‘ю "Бліку".

А те, що Андрій Ющенко - син президента, як каже Діана, відчувається... На фото Андрій сидить між Володимиром Литвином і чоловіком Віталіни Ющенко Олексієм Хахльовим

Проте водночас Меринова додала, що Андрій їй таки подобається, хоча як чоловіка вона його не сприймає: "Хоча він дуже цікава і симпатична молода людина. З ним завжди весело. Але я ніколи не задумувалася, чи подобається мені Андрій як чоловік".

Діана ніколи не задумувалася, чи подобається їй Андрій Ющенко як чоловік

Також, Меринова зізналася, що про політику з сином президента не розмовляє

Між тим, це не заважає Діані потусуватися з нащадком президента. "Але про політику ми з ним ніколи не говоримо", - зізналася солістка з "69".

Фото Анни Андрієвської , фото з сайту www.modelbank.com.ua та інші

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали