"Таліта Кум" пропонує дівчатам помацати свої груди, а Білик злякалася силікону

9 листопада 2006, 11:33

Ніхто не стане заперечувати, що у шоу-бізнесі самими голосом та артистизмом великих грошей не заробиш. А тому ніхто вже й не дивується, що молоді співачки ледве чи не в першому ж своєму кліпі виставляють на показ усі свої принади, як те зробили "НеАнгели".

Утім, дехто вдається до таких методів (щоправда у більш екстремальній формі) і на рік 14 своєї "зіркової" кар'єри-хвороби – як Ірина Білик.

Видання "Блик" вирішило порівняти потенційні розміри "прибутків" вітчизняних співачок і з'ясувати, чи задоволені вони подарунком природи.

Асія Ахат, наприклад,не бачить нічого поганого у тому, що жінка з тої чи іншої причини збільшує або зменшує груди.

"Особисто я задоволена своїми формами. Для підтримки форми постійно займаюся спортом і роблю комплекс спеціальних вправ", - розповіла співачка.

Проти пластичної хірургії виступає одна з учасниць гурту "НеАнгели" Віка. "Є багато більш ефективних способів змінити себе, наприклад, здорова їжа, активний спосіб життя, творчість", - розповіла дівчина, похвалившись, що вони зі Славою знялися у відвертій фотосесії для журналу Playboy.

"Тому ніяких комплексів стосовно зовнішності у нас і бути не може, скоріше, навпаки", - додала вона.

У свою чергу Слава, також "неангел" вважає за необхідне "вчитися сприймати себе такими, якими ми є, любити себе і чітко розуміти, що зовнішність – це оболонка, однак головне те, що всередині".

"Як цукерка: у неї може бути фантастично яскрава обгортка, але всередині вона виявиться жахливою, її просто виплюнуть", - додала вона.

Справжню гордість за те, що має, відчуває солістка гурту "Таліта Кум" Юлія Міщенко.

"Пишні форми у поєднанні зі стрункою фігурою у нас у сім'ї передаються у спадок. Одна проблема – підбір білизни. А коли знайомі дівчата питають, чи справжні у мене форми, я завжди пропоную доторкнутися і перевірити", - розповіла співачка.

"Чоловікам же доводиться спостерігати за моїм декольте на відстані. А найкращий спосіб відчувати, що мій бюст у тонусі – це хороший секс!", - додала Міщенко.

Збільшити свої груди колись хотіла Ірина Білик. "Але один мій друг сказав, що цілувати силіконові груди дуже неприємно. Мене це злякало і я не стала цього робити", - розповіла співачка, чий бой-френд заробив на її грудях 10 тисяч доларів.

"Мені дуже подобаються мої груди так само, як вони подобаються чоловікам, які їх бачили і цілували", - додала вона.

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали