Неєвропейське шоу Міс Європа - 2006

30 жовтня 2006, 17:43

Конкурс, який мав визначити найкрасивішу дівчину Європи у 2006 році, завершився. Особливо важливим він був для України тому, що вперше проводився у Києві.

За цю корону змагалися 33 конкурсантки

Також уперше українка - Олена Авраменко - увійшла до п’ятірки найгарніших та ще й мала шанс стати першою. Однак не вийшло.

В очікуванні рішення журі

Журі оцінило її та француженку Олександру Розенфельд однаково, тому останнє слово мало належати голові суддів дизайнеру Роберто Каваллі. Саме він і вирішив, що француженка таки найкрасивіша.

Ось і рішення - українка поступилася першим місцем

Але наша Авраменко не дуже засмучувалась, бо встигла потоваришувати із переможницею. А також у неї вже розписані інтерв’ю на цілий місяць наперед.

Корона дісталася француженці

Крім українки та француженки, до п’ятірки увійшла дівчина з Білорусі Юлія Синдзеєва, яка отримала останнє місце. Четвертою стала полька Катажина Борович. Вона ледь не єдина, насправді, виглядала найбільш природньо. Третьою стала іспанка Лаура Оджеда.

А цьому передувало дефіле у білизні

До речі, цікавим був підбір членів журі. Україну тут представляли "регіоналка" Раїса Богатирьова та "есдек" Нестор Шуфрич.

Ліворуч іспанка, посередині - полька, праворуч француженка

Посередині українка Олена Авраменко

Про такий несподіваний вибір запитали Валіда Арфуша.

Раїса Богатирьова прийшла судити красунь

"Раїса Богатирьова очолює парламентську коаліцію, тому вона, за логікою речей, представляє думку більшості населення України", - відповів Арфуш.

До неї приєднався і Каваллі

І співак K'MARO поспішає. Йому ще пісні співати

"Крім того, Богатирьова – жінка, яка досягла усього в житті сама. А Шуфрич – він дуже популярний чоловік", - сказав Арфуш і додав, що дуже задоволений, що саме ці люди увійшли до складу журі конкурсу.

Щодо самого шоу, то воно виглядало якимось сирим. Не дуже доречним був виступ ансамблю імені Вірського.

Недоречною була й поведінка на сцені Ірини Білик, яка заспівала пісню під акомпанемент Омара Арфуша. Білик була настільки "скромною", що вирішила розмістити власне зображення на своїй сукні.

Женя Карр не змогла пропустити таке шоу

Подивитися на красунь приїхало багато зірок, переважно з Франції та України.

Андре Тан теж вирішив подивитися на красунь

Червоною доріжкою, крім Каваллі, пройшли також відомий співак K'MARO, французький ведучий Жан П’єр Фуко, французький граф Філіп Орлеанський, голова дому "Шопард" мадам Шопард. У зеленій сукні пройшла і Міс Європа-2005 Шермін Шерівар.

З українського бомонду зібралося також немало цікавих персон. Серед них екс-президент Леонід Кравчук із онучкою Машею. Перед журналістами він гордо заявляв "Красива в мене онука?!".

Валентину Довженко пізно попередили, але вона встигла на шоу

Кравчук із онучкою Марією

Крім нього, на конкурс прийшли Ігор Суркіс із дочкою, Ніна Карпачова, Володимир Горбаль, Влада Литовченко, Андре Тан, російський політик Олексій Митрофанов та інші.

Газета "Факти" ще до конкурсу публікувала фото Омара Арфуша разом із Авраменко

До речі, ще залишається питання, як саме Авраменко стала претенденткою на участь у цьому конкурсі. Адже відомо, що ліцензію на проведення цього конкурсу три роки поспіль придбали брати Арфуші.

У той же час, Авраменко вже давно знайома з Омаром Арфушем. На обкладинці його автобіографічної книжки вона стоїть майже оголена поряд із автором.

А так виглядає обкладинка його книжки

Варто додати, що такого роду фотографії не схвалюються на пристойних конкурсах.

Фото "Газеты по-киевски", УНІАН-Фотосервіс, "Сегодня", Reuters

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали