Син Януковича задумався, як зробити водіїв дисциплінованими

11 жовтня 2006, 12:57

Від любові до... будь-чого іншого один крок. Так, любов сина прем'єр-міністра Віктора Вікторовича Януковича до машин та їзди може обернутися не надто теплими почуттями до нього з боку звичайних автомобілістів.

Виявляється, Янукович-молодший став перейматися ситуацією на українських дорогах, через що вирішив подати законопроект, який би передбачав переатестацію для водіїв.

Янукович ще тільки почав писати... То, може, законопроект буде ще не скоро? Фото Анни Андрієвської

Зовсім не факт, що його задум сподобається усім власникам авто – бо так з'явиться ризик, що реалізація ідеї перетвориться на механізм нового побору водіїв з боку структур ДАІ.

Янукович-молодший переконаний, що ненормальною є ситуація, коли водій отримує права один раз і на все життя. "Тому у мене є ідея зробити законопроект, згідно з яким водій через якийсь час проходив би повторну здачу екзаменів – через три або через п'ять років. Не обов'язково через такий конкретний час, я кажу в принципі...", - розповів Янукович в інтерв'ю TabloID.

А, може, легше знайти секретарку-стенографістку? Фото Анни Андрієвської

Син Януковича сказав, що це дозволить зменшити аварійність, бо нездатні до водіння будуть позбавлятися прав.

"Отримувати права раз і на все життя неправильно. Може, у людини зір з роками погіршився, або він десять років мав права і не їздив, а потім eперше сів за кермо, коли уже всі правила забуті. Це є небезпекою для інших водіїв", - додав депутат.

Янукович-молодший розповів історію, як у Еміратах йому не стали давати на прокат машину, тому що в його правах не вказаний термін закінчення їх дії. "У Європі так не прийнято – права мають містити дату видачі і дату, до якої вони дійсні".

Такими стануть дороги після закону Януковича?

Також Янукович думає над тим, щоб зробити більш суворий відбір для водіїв таксі та маршруток. "У таксі беруть звичайних водіїв, а вони повинні мати додатковий стаж, пройти більш жорсткі правила відбору", - зазначив Янукович, який сам є затятим автомобілістом і якого не раз підрізали ці самі маршрутки.

На сам кінець син Януковича сказав, що це лише його ідеї стосовно законопроекту. Документ поки не написаний, але він упевнений, що такі норми треба запроваджувати.

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали