Екс-віагра хотіла вкрасти в Афінах шубку?

21 червня 2006, 14:53

Екс-віагра Світлана Лобода ледь не вкрала шубку в магазині Афін.

Зайшовши до магазину, співачка попросила приміряти коротеньку шубку з песця.

Надягнувши її, вона раптово вискочила з магазину, зупинила моторолер, що проїжджав повз, скочила на нього і поїхала в невідомому напрямку!

За словами "Комсомольської правди", в Афіни Лобода відправилася зі знімальною групою проекту "Ульотна відпустка", що виходить на "Новому каналі".

Переконати продавця шуб не кричати "Караул! Вкрали!" телевізійникам коштувало великих зусиль. Минуло багато часу, перш ніж Лобода повернулася і пояснила розлюченому греку, що це був усього-навсього жарт.

Виявилося, водій моторолера ні чорта не розумів англійською, і пояснити йому, що потрібно повернутися до магазину, Лободі не вдалося.

Довелося ловити машину і швидко повертатися, щоб, окрім світської, не потрапити ще й в кримінальну хроніку.

Стосовно "Ульотної відпустки", фішка програми в тому, що телевізійники вивозять популярну особистість у певну географічну точку і через глазок телекамери спостерігають за тим, як зірка освоює територію.

Завдяки своєму невгамовному темпераменту співачка, як то кажуть, вміє "швидко жити". На те, на що звичайній людині знадобився б місяць, їй вистачило чотирьох днів.

Лобода встигла не тільки відвідати всі місцеві визначні пам'ятки, але і поспівати з вуличними музикантами на головній площі Афін.

Причому тут же співачці вдалося одержати у чоловіка, що проходив повз і виявився популярним грецьким співаком, запрошення на закриту вечірку, де збирався місцевий бомонд, а там, відповідно, дати концерт і "зробити фурор".

Tablo ID

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали