В Домі-2 оселяться українці

19 червня 2006, 17:40

Нарешті українці, які до цього могли лише спостерігати за найдовшим світі реаліті-шоу "Дом-2", тепер можуть шукати своє кохання безпосередньо в периметрі під чітким керівництвом Ксенії Собчак та Ксюші Бородіної.

Наприкінці червня, а саме 24-25, в павільйоні кіностудії Довженка, де знаходиться студія каналу ТЕТ, відбудеться перший кастинг серед українців.

Тепер українці зможуть пожити разом з Оленою Водонаєвою та Степаном Меньшиковим

"Після того, як ми оголосили про кастинг, телефон не замовкав, електронна пошта засипалася листами", - розповіла прес-аташе телеканалу Марія Пінчук.

Або навіть одружитись, як Сашко та Наталка Нелідови

"Тільки за перші три дні ми зареєстрували близько 1000 кандидатів, причому з усіх куточків України. Потім просто припинили приймати заявки, тому що зрозуміли, що наші московські колеги, що приїдуть на київський кастинг, просто фізично не встигнуть переглянути всіх хлопців", - додала Марія.

Українці тепер теж будуть розповідати Собчак про свої хвилювання...

Головним критерієм реєстрації був вік – у цьому реаліті-шоу беруть участь тільки ті, кому уже виповнилося 18, і бажано, щоб ще не було 30, передає Комсомольська правда.

... або Бородульці

Серед українців хочуть відібрати мінімум 5 хлопців і 5 дівчат.

Можна буде подружитись і з Ольгою Бузовою

... або Сонцем

Але якщо буде більше по-справжньому яскравої молоді, то цілком можливо, що всі вони відправляться до Москви будувати своє кохання та боротися за будинок у передмісті Москви.

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали