Блохін заборонив Шевченку займатися сексом

31 травня 2006, 19:58

Тренер збірної України Олег Блохін заборонив гравцям протягом чемпіонату світу займатися сексом.

Такі жертви пояснюються бажанням посісти якнайвище місце у змаганнях. Щоправда, пізніше Блохін пообіцяв – якщо Україна потрапить до півфіналу, він особисто відправить футболістів до їхніх дружин та подруг, навіть якщо хлопці будуть виступати проти.

У разі успішного виступу збірної табу на секс може тривати цілий місць.

Зліва направо: Сергій Назаренко з дружиною Анною, Руслан Ротань і дружина Марина

Ще під час підготовки до першості світу Блохіну поставили питання, чи дозволятиме він зустрічатися українським гравцям із їхніми жінками. Як видно з відповідей, він не дуже добре ставиться до цієї ідеї.

Олександр Шовковський з подругою

Розчулити Блохіна не допоміг навіть приклад тренера збірної Данії, який напередодні півфіналу чемпіонату Європи-1992 з Голландією дозволив своїм футболістам провести майже день із дружинами та подругами. Після цього скандинави не лише вийшли до фіналу, але й перемогли в ньому Німеччину 2:0.

Анатолій Тимощук з дружиною Надією

Такий факт не дуже вразив Блохіна. Він заявив: поки немає доказів, що "секс перед матчами є корисним". До речі, більшість світових тренерів забороняють своїм футболістам такі зустрічі з жінками перед відповідальними чемпіонатами.

Пізніше Блохін все ж таки заявив, що для відповіді на це питання варто проконсультуватись із сексологом.

TabloID звернувся до фахівців з інтимних питань, щоб з'ясувати, чи є корисним секс для футболістів перед серйозними матчами.

Ребров, дружина Людмила та син

Як розповів директор медичної клініки "Чоловіче здоров'я", дійсний член міжнародної андрологічної асоціації Юрій Засєда, "під кожного спортсмена має бути свій режим".

"По суті, секс можна розглядати як один з варіантів додаткового тренування, що можна порівняти з дозволеними допінгами. Але гостро стоїть питання, де натренованість, а де виснаження", - сказав він.

"У кожного чоловіка є своя статева конституція – сильна, середня або слабка", - розповів Засєда.

Така вона дружина Андрія Шевченка - Кристина Пазік

"Якщо чоловік сильної статевої конституції, тобто в нього є можливість повторного сім'явиверження понад 10-12 разів на добу – хоча б раз за все життя – такі чоловіки дуже погано переносять утримання навіть протягом двох діб. Тоді думки під час матчу у них будуть зовсім про інше", - розповів Засєда.

Разом з нею Андрію краще

"А якщо у чоловіка слабка статева конституція – що можна побачити по в'ялим м'язам – таким чоловікам утримання буде лише на користь", - зазначив сексолог.

Важко буде Кристині без свого Андрія

"Тому футболістам з сильною статевою конституцією декілька тижнів утримуватись не можна. А у кого конституція слабка, і для кого декілька разів на тиждень є нормою – то утримання піде на користь", - заявив Засєда.

Хіба можна прожити без такої жінки?

Якщо врахувати, що в жодного з українських футболістів немає в’ялих м'язів, очевидно, що їм не так легко буде пережити цей місяць в умовах чоловічого монастиря.

Блохіну з дружиною пощастило більше - йому на поле виходити вже не потрібно


IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали