У Влади Литовченко з'явився наречений із сукнями

24 травня 2006, 19:17

В української топ-моделі Влади Литовченко з'явився потенційний наречений. При чому вона нібито не проти.

Щасливчиком став чеський модельєр Османі Родрігез Лаффіта. За походженням він кубинець, але в жилах його тече кров справжнього пірата.

"Мій предок - Жан Лафіт - був піратом, жив у Франції в XVII столітті. Потім перебрався в Луїзіану, а відтіля - на Кубу, де одружився з негритянкою", - розповідає Османі.

Сімейна легенда говорить, що Жан був чесним піратом і велику частину награбованого роздавав бідним. Такий собі кубинський Робін Ґуд.

Модельєр, що працював у таких будинках, як "Версаче" і "Кензо", вже замислювався про спадкоємця.

Тому, говорить він, якби вирішив одружитися, то поруч з ним опинилася б тільки така жінка, як Влада Литовченко, що є обличчям його торгівельної марки.

"Ми з Владою, до речі, іноді жартуємо з цього приводу, і вона говорить, що погоджується - щоб заощаджувати на вбраннях", - додає Османі.

Модельєру подобається не тільки українка, але й українська кухня: "В Україні мені постійно пропонують борщ. Дуже подобається!".

"Я приїжджаю сюди вже втретє. Якби жив тут, у мене був би величезний живіт", - зізнається він.

Якби Литовченко вийшла заміж за Османі, у неї був би справжній зоопарк. "У мене п'ять гектарів саду! Я тримаю 12 павичів, вісім ведмедів і чотирьох коней. У мене є лев, хочу завести ще й тигра", - розповідає модельєр.

Рік тому він узяв дуже маленьке левеня, годував з пляшечки із соскою. Левеня ходило за модельєром по будинку, як собака. Але тепер, коли він підріс, Османі переселив його в сад.

"Ні, левеня не стало агресивним, просто в нього виросли пазурі і він почав дряпатися. До речі, у мене ще два собаки є, для яких я шию одяг. Чіхуахуа з Мексики і французький бульдог, якому 11 років. Обох звуть Чучу", - додає модельєр.

Крім зоопарку в Литовченко був би ще і великий триповерховий будинок у Празі. Османі перебудував його зі старої обсерваторії.

За матеріалами "Факти і коментарі"


IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали