Новий скандал навколо порно про Тимошенко

18 квітня 2006, 12:30

Якщо хтось думає, що після вибачень ініціатора порно-фільму "Юлія" Олексія Митрофанова за "явний перебор" історія з порно-жартом про Юлію Тимошенко закінчилася, то дуже помиляється.

Здається, скандал тільки набуває свого розголосу, бо продюсер фільму Олександр Валов шокований вибаченнями Митрофанова перед Тимошенко.

"Для нас ця історія стала своєрідним "шоком". Я з великою повагою ставлюся до Олексія Митрофанова і його політичної діяльності. Але в нас з ним різна доля, він високопоставлений діяч, його забезпечує держава, а мене ніхто не забезпечує", - почав сварку продюсер.

"Якщо в мене й у моїх компаньйонів по шоу-бізнесу не буде грошей, нам їх хтось просто так не дасть. Стверджую, що фільм "Юлія" годує сотні людей у Росії й в інших країнах", - додав він.

От такої! Виявляється, фільм про Тимошенко – аж ніяк не жарт, коли йдеться про великі гроші.

Валов стверджує, що фільм з успіхом продається у будь-якому лотку, який торгує відеопродукцією.

На думку продюсера, вибачившись перед Тимошенко і визнавши, що фільми вийшов "аж занадто", Митрофанов вчинив як політик, "і політика тут бере нагору над щирим мистецтвом".

Продюсер категорично заявляє, що його "творча і самостійна організація далека від політики і не бачить сенсу звертати вже робочий процес над другою частиною еротичної картини".

Здається, продюсер вирішив вкрай розсваритися з Митрофановим. Він каже, що фільм "Юлія" у короткий термін став маркою його компанії, і прибутковість від продажу, у першу чергу цікавить саме її, а не Митрофанова".

Втім, Валов все ж таки сподівається на "тріумф здорового глузду" Митрофанова і не бачить причин у припиненні проекту, "тим більше Олексій не бере жодної участі у фінансуванні другої серії".

Ще продюсер народив нову сенсацію. Виявляється, друга частина фільму більше розрахована "на серйозних естетів високої еротики".

"Це буде так само еротична кінокомедія, де збережеться жанр пародії, який нагадує завжди когось, але не ображає особисто нікого. Я готовий відповісти за кожен знятий кадр, і запевняю усіх, що він не образить нікого", - пообіцяв продюсер.

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали