Модель, що змусила Депардьє говорити українською, знялася в "Playboy"

11 квітня 2006, 13:44

Модель та президент модельного агентства Влада Литовченко вважає, що між красою та здоров'ям необхідно ставити знак рівності.

Її можна вважати успішною жінкою. Вона знімалася в рекламі разом із французьким актором Жераром Депардьє, який був так нею приголомшений, що заговорив українською.

Всі ми пам’ятаємо ту рекламу, де він у кафе, сподіваючись на зустріч із героїнею Литовченко сказав справжнісінькою українською мовою: "Я буду чекати"...

Сама Влада розповідає, що її робота пов’язана з постійними стресами, конфліктними ситуаціями.

"Напевно, я була б поганим керівником і поганою господаркою свого бізнесу, якби у внутрішньому моєму світі було безладдя і дискомфорт".

"Я відношуся до тих жінок, для яких бути щасливою, бути гармонічною, вміти поєднувати абсолютно все – просто необхідність".

"Кар'єра, діти, особисте життя, успіх... Я намагаюся охопити неосяжне".

"І коли це мені не вдається, і є пробіли в якихось сферах, я відчуваю дискомфорт", - розповіла вона.

Литовченко бореться з цим почуттям наодинці, саме так вона заспокоюється. Або її надихає те, як її донька досягає якогось успіху.

Литовченко не обмежує себе в їжі, проте віддає багато часу на спорт. Завдяки такому своєму секрету красоти вона отримала запрошення та нещодавно знялася для відомого журналу Playboy.

"Певний час я заперечувала можливість зйомки для журналів подібного формату, але в даному випадку відчула, що готова до такої фотосесії. І внутрішньо прийняла таке рішення, і фізично: тією формою, у якій я знаходжуся в даний момент", - розповіла вона.

На питання, чи задоволена вона результатом, Литовченко відповіла:

"Я професіонал, і дивлюся на цю зйомку очима професіонала".

"Якби це було погано або неестетично, я б ніколи цього не зробила або не пустила до друку. Тому той результат, що є, я вважаю, предметом своєї гордості".

"Я б хотіла, щоб ця зйомка спонукала жінок і дівчат до слідкування за собою, до занять спортом, щоб виглядати також бездоганно. Незалежно від віку і кількості дітей", - зазначила вона.

Сама вона розповіла, що вона є прихильницею "двох інтенсивних програм протягом року для тіла та обличчя. А між ними – підтримка та закріплення отриманого результату", - додала вона.

Литовченко, також розповіла, що вже 6 років посилено й інтенсивно займається у фітнес-центрі.

"У мене 4 рази на тиждень тренування силові й один день присвячую аеробіці і східним танцям".

"Без спорту я б, напевно, не відчувала себе так впевнено і красиво. Тому тренування – невід'ємна частина мого життя, це додає і силу, і витривалість, і визначений тонус", - розповіла вона.

"Жінку, що займається спортом, завжди видно: вона підтягнута, має гарну осанку", - додала Литовченко.

За матеріалами Главреду

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали