В бібліотеки привезли порно про Тимошенко

1 березня 2006, 19:40

Юлія Тимошенко - безперечний майстер піару. Втім, як виявилося ця палиця має два кінці - поки Юлія Володимирівна створює зі своєю родиною інформприводи для того, щоб показати себе з кращої сторони, її опоненти відкривають інший погляд на неї.

Під час останнього місяця виборчої кампанії Тимошенко стала найбільшою жертвою чорного піару.

Наприклад, в лютому до поштових скриньок житомирян було доставлено листівку з зображенням Юлі Тимошенко, яка, нібито, рекламувала прокладки "Котекс". Замовник цього шедевра невідомий.

В тому ж місті в наметах НСНУ протягом тижня роздавали газету "Червоний перець" з гуморесками, байками і карикатурами, присвяченими лідерці БЮТ.

А в 30 сіл Хмельницької області "представники" блоку Юлії Тимошенко привезли в подарунок для бібліотек і досить швидко зникли. Як виявилось в "подарунковому наборі" виявилась книга з зображенням Юлії Тимошенко на обкладинці і порнографічними картинками всередині.

"Чому розплетена коса?" Текст листівки

і це ще не все. Місяцем раніше з'явилися запрошення від Тимошенко на безплатне мак-Тейсі меню до Макдонельсу, запрошення для пенсіонерів отримати доплати до пенсій в банку "Приват" тощо.

Не обійшов виборчий піар і Віктора Януковича. Щоправда тепер предметом нападок стали не його судимості, а розумові здібності.

Так жителі Київщини отримали листівку, виконану у стилі офіційних листівок Партії Регіонів. В ній містився псевдо-висновок одного із російських медичних інститутів про те, що Віктор Янукович може виконувати обов’язки державного службовця.

Далі по тексту йшов опис головного мозку Януковича, зокрема, що він менший за стандарти.

Інші зразки передвиборчої "чорнухи" дивіться нижче.

Її друзі

Його друзі

Його друзі

Ціна відставки Єханурова

Юля+Коломойський=доплата?

Бродський теж потрапив під удар

Удар нижче пояса

Удар нижче пояса

Чорний буває не тільки проти Тимошенко. Литвину теж дісталось


IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали