Рейтинг голих зірок. Хто роздягся найкреативніше?

30 жовтня 2007, 10:06

Останнім часом вітчизняні зірки знайшли нехитрий, проте вірний спосіб підвищити свою популярність. Формула "розкрутки" проста: перед тим, як стати "зіркою", співак, співачка або група знімаються для якогось журналу. Іншими словами, роздягаються. І тоді впізнаваність - забезпечена.

Таким шляхом пішла половина української естради. Гурт "А.Р.М.І.Я.", "НеАнгели", Настя Каменських... Не встигла вони випустити й перший свій альбом, а вся країна вже обговорює спекотні фото дівчат.

Взагалі демонстрація оголеного тіла стає невід'ємним атрибутом зіркового життя. Знайти тих з селебрітіз, хто ніколи не знімався у стилі "ню" - майже нереально.

Хвилі сексуальної революції, які докотилися до України з запізненням у півстоліття, здається, з головою накрили всіх більш-менш публічних людей. Роздягатися почали моделі, співаки, спортсмени, танцюристи і навіть журналісти...

Відтак ТаблоID вирішив скласти рейтинг голих зірок. Фотосесії відомих людей оцінювалися за ступенем оголеності, а також за їх естетикою.

№10 - Ані Лорак

На останньому, десятому, місці серед оголених зірок опинилася Ані Лорак. За патологічне небажання роздягатися перед камерою. В Інтернеті знайшлося лише кілька фото Кароліни в купальнику. Зазвичай всі свої принади співачка ретельно ховає за сімома замками.

№9 - Руслана

"Дика" Руслана - у ніжному еротичному образі

На дев'ятій позиції у рейтингу одразу дві зірки - Руслана та Світлана Лобода. Такі, здавалося б, різні співачки опинилися на одній сходинці: одна - через скромність, друга - через не надто витончений смак.

№9 - Світлана Лобода для "Max"

Якщо фотосесія Руслани, хоч і менш відверта, проте просякнута естетикою, то серія знімків Лободи її геть позбавлена. Натомість екс-ВіаГра не соромиться демонструвати свої форми.

№ 8 - Гайтана

Восьму сходинку рейтингу посіла співачка Гайтана. Вона так і не наважилася повністю оголити хоча б якусь частину тіла. Проте у її фотосесії явно простежується авторський задум.

№7 - Катя Осадча на обкладинці журналу "Телесіті"

На сьомому місці серед зірок у стилі "ню" - одразу дві журналістки. Відома ведуча "Світського життя" Катя Осадча колись була професійною моделлю, чим пояснюється її любов до відвертих знімків.

Наталя Калатай - для FHM

Калатай - №7

Друга ж журналістка Наталя Калатай тільки встигла трохи "засвітитися" у якості ведучої, як її потягло до світського життя. Наталю можна часто побачити на публічних заходах, але цього їй здалося мало. Вирішивши притрусити себе зірковим пилом, Калатай знялася у відвертій фотосесії.

№ 6 - Настя Каменських для "XXL-Мужской размер"

Шосте місце у рейтингу поділили дві естрадні зірки - Настя Каменських зі свіжими фото для "ХХL-мужской размер" та Олена Вінницька з продуманою фотосесією.

№6 - Олена Вінницька для "MAX"

Хоч образ Насті і більш пристрасний, проте її знімки досить банальні. Вінницька ж на фото виступила у ролі жертви сцени. На одному з них роздягненій співачці скрутили ноги дротом від мікрофону, на другому - зіркове тіло обліпили скотчем.

№ 5 - Влада Литовченко для Playboy

На п'ятому місці опинилася фотосесія найуспішнішої української моделі Влади Литовченко. 37-річна зірка не побоялася продемонструвати свої форми Playboy. Серія знімків Литовченко - класика еротичного стилю.

№4 - Наталя Корольова для "Maxim"

Четверте місце у рейтингу ТаблоID відводить Наталі Корольовій. Її відверті фото для чоловічого журналу "Maxim" на початку року облетіли всі Інтернет-сайти. На сторінках журналу українка за походженням майже повністю роздягнена.

№ 3 - Влад Яма для "Max"

Трійку найгарячіших фотосесій відкриває новоспечена зірка, єдиний чоловік у рейтингу - Влад Яма. Виявляється, Влад не тільки гарно танцює, але й роздягається.

Його фото - на межі пристойності. Проте найцікавіше те, що ефект бомби досягнутий не стільки оголеністю, скільки незвичайним образом, у якому постає танцюрист. Можна з упевненістю сказати, що такого Яму українська публіка ще не бачила.

№2 - НеАнгели для Playboy

На другому місці у рейтингу голих зірок - "НеАнгели". Хоч поява дівчат у такому ракурсі виглядає досить очікувано, проте ступінь їх оголення заслуговує на другу сходинку рейтингу. На деяких фото на зірках одяг хоч і присутній, але нічого не прикриває.

Перше місце заслужили дівчата з нового скандального проекту продюсера Юрія Нікітіна - А.Р.М.І.Я. Випадок з дівчатами підпадає під формулу: "спочатку роздягаємось, потім співаємо".

№1 - "А.Р.М.І.Я" для Playboy

Коли А.Р.М.І.Я. випустила свій перший відеокліп, ніхто вже й не слухав, про що вони співають. Деякі навіть вимикали у телевізорі звук, щоб не заважав насолоджуватися картинкою.

Справа в тому, що до виходу на широкі екрани нового кліпу, з'явилася фотосесія дівчат у Playboy. На сторінках чоловічого журналу вони продемонстрували свої принади "на повну".

Фото "На всі 100", "XXL-мужской размер", "Max.Ua"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали