Що в трусах у Девіда Бекхема? ФОТО

13 грудня 2007, 18:15

Нещодавно футбольна зірка і чоловік однієї із "Spice girls" Девід Бекхем знявся для рекламної компанії Armani.

Однак постер, на якому футболіст рекламує модні труси, змусив попітніти не один іноземний таблоїд, повідомляє www.stuff.co.nz.

Причому головне питання, яке турбувало жовті видання, - що ж насправді у трусах Девід Бекхема? При цьому відповіді були найрізноманітніші.

Британський The Sun одразу ж на передовиці під заголовком "Випуклі кульки" згадав непристойний жарт "Це каное Джона Дарвіна у твоїх труселях, чи ти просто такий радий нас бачити?"

Також The Sun піднапрягся і видав кілька варіантів того, що насправді може ховатися під тонкою тканиною трусів на Бекхемі: ховрашок сина Бекхема, брошури з Сайєнтології від Тома Круза, або може парочка опуклих бряцалок. Був також варіант із м‘яким баклажаном.

Таблоїд Daily Star запустив римований заголовок "Що там, нах**, у Бекхема в труселях?" (What the heck is in Beck's kecks?).

У той же час The Daily Mail охрестив постер Девіда Бекхема "гей еротикою", а самого чолов‘ягу "Шльондрою з третьої сторінки" (протягом тривалого часу саме на третій сторінці The Sun розміщувалися фотографії оголених жінок).

"Однак що ще можна було очікувати від чоловіка, який разом зі своєю дружиною як ніхто з сучасних знаменитостей зробив все, щоб зруйнувати ті принципи самоповаги та стриманості, які так цінуються нашим суспільством", - пише таблоїд.

Фото з сайту http://www.stuff.co.nz/

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали