"НеАнгели" візьмуть участь в гей-параді

20 грудня 2007, 11:00

Дівочий дует "НеАнгели" закрутили "Шури-мури" з ведучим "Танців з зірками" Юрою Горбуновим. А у їхній "роман" вони втягли ще й травесті-колектив "Шоу Монро" та колоритних "Супердюймовочок".

Усі вони знялися у кліпі за постановкою режисера Семена Горова на нову пісню "НеАнгелів".

За сюжетом відео Віка і Слава вирішили побавитися і розважитися з багатим мачо - Юрієм Горбуновим. За один вечір він пізнає всі принади життя і їхню вартість.

Дівчата - не ангели, не промах: водять бідного Юрочку магазинами й ресторанами за його ж рахунок. А Горбунов, як поведений, скуповує їм дорогезні сукні, коштовності, хутро й білизну.

І хоча за все це йому доводиться платити подвійну ціну, зрештою наш мачо опиняється у світі "НеАнгелів". А чим це все закінчилося, можна буде побачити в середині січня на телеекранах.

Окрім того, у кліпі знялися артисти "Шоу Монро" та акторки шоу товстушок "Супердюймовочки".

"Ідея кліпу дуже актуальна - зараз справжніх чоловіків практично не залишилося, а красиві дівчата не повинні купувати собі діаманти самі", - впевнена травесті-діва Монро.

До речі, дружба "НеАнгелів" із транссексуалами і травесті почалася через публіку. Коли Слава і Віка тільки з‘явилися на вітчизняній естраді, завдяки своїм низьким голосам дамочок часто-густо називали транссексуалами чи трансвеститами.

Це і підштовхнуло дует запросити яскравих і незвичайних артистів на вечірку "Можна все" на честь дня народження групи.

"Ми хочемо організувати свій український Love Parade, щоб усі незвичайні артисти, що епатують публіку, могли проявити себе повною мірою. У розвинутих країнах такі шоу - це маса задоволення і для артистів, і для глядачів", - стверджує руденька Слава, у якої нещодавно округлилися деякі частини тіла.

"Для нас це не порожні гасла. Ми вже запланували виступ на гей-параді в Амстердамі", - вторить їй чорнява Віка.

Між іншим, під час зйомок кліпу довкола "НеАнгелів" постійно тупцювала охорона з п'яти чоловіків - позичені прикраси на співачках коштували понад 150 000 доларів.

А ці ексклюзивні прикраси особливо виділялися на тлі одягу в стилі, який скандальний Сергій Звєрєв охарактеризував як "лох-глямур".

За матеріалами прес-служби Mamamusic

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали