Карла Брюні покине Саркозі через кар'єру і відсутність штампу

22 січня 2008, 12:53

Італійка і екс-манекенниця, співачка Карла Брюні заявила, що наразі вона не є дружиною президента Французької Республіки і не попрямує з ним в Індію у рамках офіційного візиту. Так артистка заявила у ході інтерв‘ю, опублікованому у французькій газеті "Libération" у вівторок 22-го січня.

Таким чином 40-річна співачка поклала край чуткам про її одруження із 52-річним Ніколя Саркозі.

Ще з кінця грудня у пресі мусуються чутки про те, що Карла мала скласти Саркозі компанію під час його офіційного візиту у п‘ятницю-суботу до Нью-Делі, Індія.

"Я не поїду в Індію... Ми насправді цього й не планували", - відрізала співачка. І це попри те, що, за чутками, парочка мала здійснити романтичну подорож у Тадж Махал Агри, за 200 кілометрів на південь від індійської столиці.

"Я не можу здійснити офіційний візит разом із президентом", - каже колишня манекенниця. На пояснення свого не-виїзду до Індії, Карла Брюні наводить два аргументи і між іншим повідомляє, що досі незаміжня.

Так, всі друзі Карли Брюні минулого тижня отримали від неї "колективний SMS", в якому для того, щоб покласти край "бурі шаленства" (чуткам і т.п.), зазначалося, що вона "поки незаміжня".

"Навіть якщо це є в наших планах", - уточнила вона в інтерв‘ю "Libération".

Другою ж причиною неможливості для співачки подорожувати із президентом, за її словами, стала її власна кар‘єра.

"На початку лютого я повертаюся до студії, щоб записувати мій наступний диск, і наразі я працюю вдома над макетами", - навела Карла другий аргумент.

Водночас, наразі питання супроводу президента екс-манекенницею лишається відкритим і для посольства Франції в Індії, а також індійського Міністерства закордонних справ: Єлісейський палац досі не подав повний список французької делегації

Ще у понеділок ввечері дипломат із Єлісейського палацу підтвердив, що "досі немає імен людей, які супроводжуватимуть президента в Індію". А така ситуація менше ніж за дві доби до виїзду - це нечувано!

Фото "Reuters" та "Сутки"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали