Еротичне коло інтересів кращої телеведучої 2007. ФОТО

30 січня 2008, 15:30
За версією одного із популярних чоловічих глянців, обличчя "Ранку з Інтером" Даша Трегубова названа телеведучою року, що минув.

"Даша - нове обличчя серед телеведучих. Наш вибір визначило те, що коло інтересів і занять Даші Трегубової виходить далеко за рамки роботи у кадрі. Вона різнобічна особистість і це, на наш погляд, найголовніше", - прокоментував вибір видання його головний редактор Сергій Мясоєдов, повідомляє прес-служба "Інтера".

Сама Трегубова запевняє, що вибір журі став для неї справжнім сюрпризом. "Для мене це, безумовно, було несподіванкою... Звичайно, це дуже приємно. Для будь-якої людини, що займається творчою роботою, визнання важливе, а ті, хто каже інакше, просто брешуть", - відповіла Даша.

Наприкінці лютого в одному зі столичних ресторанів відбудеться церемонія нагородження глянцевою премією. А Даша обіцяла з'явитися на ній у карколомній сукні, пошуками якої наразі перейнята.

Щоправда, навіть якби Даша з‘явилася без сукні, навряд чи б вона розчарувала принаймні чоловічу частину аудиторії... Адже у квітні 2007-го Трегубова вже роздягалася - для еротичної фотозйомки у "Playboy"...

Обличчя "Ранку з Інтером" Даша Трегубова...

...стала кращою телеведучою року 2007 за версією одного з найпопулярніших чоловічих глянців

Як це було..: Пронто...

Оу, круто! Я стала кращою телеведучою!

Аж спітніла від нервів

Все, тепер можна задерти ноги і тихо радіти

Ну чи просто сидіти і бити байдики,святкуючи перемогу

І непотрібно більше нервово курити на балконі

Фото "Playboy"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали