"Авіатори" влаштували оргію з голими стриптизерками

6 березня 2008, 16:12
Хлопці з "Авіаторів" днями непогано відтяглися. Чоловіча команда влаштувала у стрип-барі справжній розгул, який змахував на сексуальну оргію.

В одному з нічних клубів столиці "Авіатор" з'явилися вже після опівночі. Вони пройшли у закриту зону і замовили міцні напої.

Перекинувшись слівцем із адміністратором нічного закладу, хлопці замовили стриптизерку. Однак вже незабаром, зрозумівши, що вечірка набирає обертів, артисти запросили ще одну даму без комплексів.

Дівчата виявилися справжніми професіоналками. Тому учасники гурту, Ігор Воєвуцький, Дмитро Тодорюк та Андрій Сторож, змушені були розпрощатися з енною кількістю грошей. Дістаючи купюру за купюрою, хлопці засовували банкноти у трусики стриптизеркам.

Дівчата ж догоджали співаючій банді: еротично звивалися навколо них і всіляко випинали свої принади.

А невдовзі стриптизерки роздягнули і самих хлопців. При цьому "Авіатор" один за одним підіймалися на сцену, до робочого інструменту - рури.

Розпалених обстановкою і коктейлями хлопчиків все це сильно забавляло. Так, Воєвуцький навіть не помітив, як залишився в одних трусах.

Без тіні зніяковілості хлопець почав виробляти з нею такі речі, що ще трохи - і справа не закінчилася б одними лише танцями.

Інші двоє "авіаторів" скоро також підключилися до еротичних танців. Потусивши таким чином ще близько півгодини, хлопці разом з гарячими стриптизерками сховалися від сторонніх очей.

За матеріалами "Жизнь как она есть"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали