Кейт Хадсон заговорила про збільшення грудей

10 квітня 2008, 16:09

Зірка фільмів "Модна матуся" та "Як позбавитися від хлопця за 10 днів" Кейт Хадсон вирішила, з яким знімком грудей піде до пластичного хірурга, пише "Showbiz Spy".

28-річна акторка відома невеликими розмірами грудей. Тому Кейт була настільки вражена, коли її принади збільшили у фото шопі для рекламного постеру нового фільму "Золото дурнів", що обмовилася про збільшення грудей.

"Це ж не мої цицьки - вони виглядають такими ідеальними. Серйозно, якби я коли-небудь захотіла збільшити груди, я б взяла цей постер на візит до лікаря і сказала б: "Отак, я хочу, щоб вони виглядали", - сказала якось Хадсон.

Окрім того, зірка фільму "Ти, Я і Дюпре" назвала свого партнера по "Як позбавитися від хлопця за 10 днів" Метью МакКонахі "занозою у задниці".

"Ми по-хорошому доводимо одне одного до шалу. Коли Метью береться за своє, ми як занози у задницях одне одного", - повеселила "Cosmopolitan" Кейт.

Водночас акторка додала про МакКонахі: "Між нами є довіра. Я почуваюся з ним у безпеці і вірю, що він не допустить, щоб щось зі мною сталося".

Фото з сайту gfx.download-by.net

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали