"Порося" Нікітіна влаштувало привселюдний стриптиз. ФОТО

18 липня 2008, 10:30
Що гарного у поп-секс-проектах Юрія Нікітіна? Видовищність. Навіть якщо не масштабна. Так, у четвер зрідка співаюча модель Даша Астаф‘єва прямо на прес-конференції показала всім свої принади.

У четвер Даша і її колега з проекту Нікітіна "Nikita" Юля  зібрали журналістів, аби розповісти, що перша їде до головного американського "Плейбоя", а друга - до гарячого грузина.

Тож доки Даша, як вже анонсувалося, буде знайомитися з шефом "Playboy" Х‘ю Хеффнером, брати участь у телешоу "Дівчата-сусідки" і еротичній фотосесії у Лос-Анджелесі, друга половинка дуету "Nikita" Юля Кавтарадзе воз'єднається у грузинському Батумі зі своїм батьком.

 Юля Кавтарадзе  з "НікітА" вірить, що її грузинський тато чудово сприймає її еротичну фотосесію у "Playboy"

З ним дівчина, за її словами, не бачилася вже 10 років. Каже, життя - така весела штука, буває... "Знаю, що тато мене шалено любить..," - тим не менше заявляє Юля.

Що ж до Дар‘ї, то вона вкотре згадала, що поїздка у Лос-Анджелес до головного "Плейбоя" - мрія усього її життя.

"І звісно ж, я дуже хвилююся та переживаю. Дуже ретельна підготовка була влаштована для "Плейбоя". Мої близькі та рідні підтримують мене, теж всіляко допомагають, зокрема мама. Я гадаю, все буде добре і гадаю, я прославлю нашу країну", - повільно каже Астаф‘єва.

 Астаф‘єва планує прославити Україну

Причому на шефа американського "Playboy" Х‘ю Хеффнера, як наголосила Даша, у неї свої плани.

"Я вважаю, що було б дуже круто захомутати цього чудового чоловіка, і привезти його в Україну для того, щоб влаштувати тут вечірку веселу, щоб усі могли побачити, яка вона людина історії доби "Плейбоя", - пояснила вона.

Нікітін: "Це була мрія дитинства Даші. Навіть мрія життя"

Модель і співачка розливу Юрія Нікітіна, Даша впевнена, що у Лос-Анджелесі займатиметься "веселим проводженням часу".

"Будемо шокувати Америку", - попереджає вона.

Для Х‘ю модель плейбоїв везе українську вишиванку. Проте, де купила, не зізнається - каже, секрет: "Скажімо, в українського дизайнера, мого близького друга..."

Вона також зауважила: "Я дівчина небезпечна, небезпечна до певної планки... Мені дуже подобається жіноче тіло. Дуже подобається все, що стосується оголеного тіла, усіх цих оголених справ".

Прямо на прес-конференції Даша почала роздягатися. З власного бажання, на прощання... під бурхливі оплески журналістів

Після такої заяви журналістів потягло на бісексуальність.. Тобто на питання про Дашину "легендарну бісексуальність".

"Я ставлюся нормально до різних стосунків - і з чоловіками, і з жінками... Я люблю, щоби все було красиво. В принципі, жіноче тіло мене дуже приваблює. Іноді, коли спільні зйомки оголені, я дуже часто втрачаю голову", - починає епатувати Астаф‘єва, ніби тільки цього й чекала.

"Я збираю оголені фотографії, у тому числі ретро. У мене дуже велика колекція. В принципі, я до цього ставлюся нормально. Я не скажу, що я людина у рамках - того не роби, сього не роби... Залежить від бажання", - пояснює вона далі.

Даша у повній красі

Окрім того, Даша повідомила, що "на щастя, зараз самотня" - коханого нема. Але якщо Хеффнер запропонує їй пожити разом, то вона одразу погодиться.

А те, що Х‘ю Хеффнеру вже не з жінками бавитися, а лише з пультом від телевізора, Астаф‘єву, за її словами, не дуже хвилює. Вона тільки ЗА, коли йдеться про стосунки з Х‘ю без сексу.

Завершальними нотками прес-конференції стало зізнання у тому, що колись Дашу прозвали "Поросям" - бо згоріла на сонці. Цікаво, що французи поросятками і кроликами називають ласих до сексу людей.

А оскільки, як стало відомо під час прес-конференції, незабаром Даші два роки не можна буде зніматися оголеною, то вона й роздяглася... Фото вище, ясна річ.

Фото Дмитра Амідова

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали