Даша Астаф‘єва перебралася від Нікітіна до Playboy. ФОТО

24 липня 2008, 16:24
Вже кілька днів підшефна продюсера Юрія Нікітіна Даша Астаф‘єва перебуває у маєтку головного плейбоя Америки - Х‘ю Хеффнера.

І якщо, за словами Дар‘ї, 82-річний дядько їй симпатизує, то жіночки, які його оточують, ставляться до українки по-різному.

 Дашина мрія здійснилася: вона зустрілася з головним плейбоєм Америки Х‘ю Хеффнером

"Х‘ю дуже радий, що я приїхала в Америку. З кожним днем ми все більше часу проводимо разом. Він каже, що зробить усе, аби я не нудьгувала!", - передає Даша вісті з Америки.

Х‘ю прийшов на зйомку Астаф‘євої у басейні

У кімнаті Астаф‘євої у штатах - два двоспальні ліжка, три гардеробні та дві ванни.

 Тематична кімнатка Дарії

Але весь свій вільний час половинка групи "NikitА " проводить у маєтку Playboy Mansion. Там є і зоопарк, і басейн, й ігровий будиночок, джакузі та тенісний корт, а також більярд і навіть рура.

У маєтку Playboy Mansion - повно забавок: зоопарк, рура, ігровий будиночок...

Мовний бар‘єр Даша, за останніми відомостями, подолала. Якщо хтось щось не розуміє, коли вона розмовляє англійською, у хід іде мова тіла.

Мовний бар‘єр Даша долає мовою жестів

Заприязнилася наша Астаф‘єва і з трьома постійними пасіями Хеффнера. Найбільше до душі українка припала білявці Холлі. Разом жіночки проводять багато часу і в будинку, і в салонах краси.

Астаф‘єва, Хеффнер і його дами

А другу гьорлфренд Хеффнера, Кендру Даша навчила танцювати. Щоправда, як асоціюється танок "калинка-малинка" з Україною - лишається загадкою. Та й пісню "Зайчик" тепер знає весь Playboy Manison.

 Поруч із Дашею її улюблениця - Холлі

А побачивши фото Даші в образі Бетті Пейдж, Х‘ю Хеффнер визнав, що вона дуже схожа на його велике кохання.

Заради справедливості треба відзначити, що у Астаф‘євої і конкурентки є. Крім неї, на обкладинку січневого ювілейного номера "Playboy" пробуються п'ять американок.

А доки Даша їсть одну кукурудзу, Хеффнер вибирає, кого показати на обкладинці "Плейбоя"...

Попереду у підшефної Нікітіна ще кілька зйомок, і лише потім Х‘ю Хеффнер прийме рішення, хто сам з'явиться на обкладинці чоловічого глянцю.

За матеріалами Mamamusic

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали