Після Дани Інтернешнл "НеАнгели" кидалися тарілками і ридали

8 вересня 2008, 10:30
Після того, як дівчатам з "НеАнгелів" довелося попрацювати із мабуть, найвідомішим транссексуалом, Даною Інтернешнл, їм терміново знадобився відпочинок.

Знімати втому і стреси жіночий дует вирішив окремо. Темненька Віка у турецькому Бодрумі, а руденька Слава - на кіпрійському Лімосолі.

"Цю відпустку я вирішила провести активно - каталася на скутерах, бананах, вперше у житті політала із сестрою на парашуті", - розповідає Віка, яка провела у Туреччині 10 днів.

"Найяскравішим моментом стала триденна подорож на яхті вздовж узбережжя Туреччини. Ми висаджувалися на незаселених островах, купалися у заповідниках, де вода настільки небесно-блакитно, що я навіть спочатку не повірила і подумала, що її спеціально підфарбовують для туристів", - зізнається темненький "неангел".

До слова, на совісті Віки - метання тарілок у турецьких барменів. Співачка запустила тарілкою з турецькими солодощами в офіціанта, який заявив, що за фреш їй доведеться додатково заплатити. На скандальну сцену збігся подивитися весь готель. Однак усі наступні дні бідний офіціант фреши Виці та її близьким носив безкоштовно.

Відпочинок рудоволосої Слави пройшов менш голосно, проте також активно. Жінка позагоряла на Кіпрі у Лімосолі, покаталася на скутерах і відвідала там усі дискотеки, на яких грали пісні "НеАнгелів". Думається, їх було не так вже й багато.

"Першим яскравим враженням для мене став аеропорт - він знаходиться прямо на березі моря. Наш пілот вів літак так низько, що із салону здавалося, ми от-от доторкнемося до водної гладі", - поділилися враженнями від відпочинку вона.

Слава розповіла, що на Кіпрі вдарилася у шопінг. В результаті рудоволоса бестія захопилася новим хобі - вона купила 18 пар окулярів і вирішила колекціонувати їх і надалі.

А ще з рудою солісткою групи сталася міні-істерика. Слава не встигла призвичаїтися до правил лівостороннього руху й особливостей керування машиною з правим кермом.

Тож у черговій поїздці "неангел" просто зупинилася посеред дороги - на зустрічній смузі! - розридалася і заявила своєму другу: "Веди сам!".

За матеріалами прес-служби Mamamusic

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали