Еммануель Беар показала своє тіло в еротичному фотоальбомі

18 вересня 2008, 12:49

18-го вересня на прилавках книгарень Франції з'явився альбом фотографій однієї з найвідоміших європейських акторок Еммануель Беар, пише newsru.co.il.

Більшість знімків зроблена у жанрі "ню". Автором книги стала Сільві Ланкренон, штатний фотограф журналу "Elle" і близька подруга Беар. Цікаво, що два роки тому "Elle" вже публікував "голу фотосесію" акторки.

Новий фотоальбом, у котрий увійшли знімки Беар, зветься "Cuba libre".

"Це моє тіло, я нічого не ховаю. Ви можете розглядати його як захочете. Це не декларація волі, це - крок до волі", - написала Еммануель у передмові до нього.

А 13-го 45-річна акторка вийшла заміж за 38-річного актора, Майкла Коена. На весіллі були присутні близько 70 гостей.

"Я нічим не відрізняюся від інших. Я мрію закінчити життя, сидячи на лавочці поруч з коханою людиною", - сказала про своє весілля Еммануель.

Нагадаємо, попередній роман Беар завершився трагедією . У 2003-му році її коханий, процвітаючий продюсер Вінсан Мейєр, покінчив із собою у дні Канського фестивалю.

Еммануель Беар відома за фільмами "Крихітка завтрашнього дня", еротичним фільмом "Перші бажання", "Манон з джерела", "Французька жінка", "Д‘Артаньян та три мушкетери", "Наталі", "8 жінок".

Фото Сільві Ланкренон, "Elle" з сайту newsru.co.il

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали