Шок: Власенко й Окунська розлучилися через ревнощі й побої?

27 жовтня 2008, 15:28
Осінній Ukrainian fashion Week нічим особливо не відрізнявся від попередніх тижнів моди. Жодних ексцесів, жодних сенсацій. Окрім однієї.

Серед затятих відвідувачів фешн-дефіле не вистачало однієї пари. Кудись безслідно зникло подружжя заступника голови Податкової адміністрації Сергія Власенка та моделі Наталі Окунської.

І от ТаблоIDу стала відома причина несподіваної пропажі найстабільніших і найрегулярніших тусовщиків столичного бомонду.

Як повідомило джерело ТаблоIDа, 20-го вересня Власенко й Окунська офіційно розлучилися. Джерело з оточення адвоката також повідомило, що насправді його жінка почала просити розлучення ще десь із квітня 2008-го року, а із серпня пара вже не жила разом.

ТаблоID дізнався, куди зникли Власенко й Окунська

І хоча офіційні причини розриву шлюбу примітної парочки невідомі, ТаблоIDу вдалося дещо дізнатися.

Подейкують, що Сергій був вкрай ревнивим. Надто його Окунська має модельну зовнішність і свого часу не раз брала участь у фотосесіях, у тому числі дуже й дуже відвертих. Злі язики кажуть, доходило до того, що Власенко навіть підіймав руку на свою жінку-модель.

Нагадаємо, Власенко й Окунська взяли шлюб влітку 2006-го року, обмінявшись, як писав "Бульвар", платиновими обручками "Damiani". При цьому разом пара прожила чотири роки, без одного місяця - Наталя і Сергій познайомилися 29-го жовтня 2004-го.

Ліворуч - весілля Власенка й Окунської і троє Наталчиних дітей. Праворуч - Окунська вже після народження четевртої дитини, від Сергія

Однак Сергій Власенко у житті примітної блондинки - чоловік не перший. Відкриває список благовірних Наталії Олександр Окунський, екс-гравець збірної України та Муніципального баскетбольного клубу "Одеса". Їхній шлюб тривав трохи більше 12 років.

Другим, цивільним чоловіком Наташі став власник компанії "Вулі Булі" Дмитро, із яким вони прожили 3 роки. А вже третім, знову офіційним мужем значиться Сергій Власенко.

Подейкують, що причиною розлучення тусовщиків стали побої

Подружжя Власенка-Окунської виховувало чотирьох дітей. 15-річний Андрій та 11-річний Ігор народилися у моделі від того самого баскетболіста, від якого їй дісталося нинішнє прізвище.

Водночас 6-річна дочка Окунської Маша народилася вже від інших стосунків Наталії. Однак із батьком дівчинки, Дмитром, у моделі стосунки не склалися - вони розійшлися через три дні після народження Марусі.

А 24-го жовтня 2008-го на сторінці Наталії Окунської на сайті "Одноклассники.ру" з'явилася така фоторафія із підписом "Дуже гарний настрій :)" Можливо, новий коханий Власенко?

І тільки потім був Сергій Власенко, провідний адвокат, екс-чоловік трагічно загиблої в автокатастрофі телеведучої Ольги Бурої. Від нього 7-го листопада 2006-го року Окунська народила свою четверту дитину - доньку Поліну.

Можливо, саме через те, що Наталя народжувала чотири рази, вона й пішла на пластичні операції. В одному з інтерв‘ю вона якось зізналася, що змінила форму носа та грудей.

Окунська не приховує, що зробила пластику на носі...
...та змінила форму грудей

Між іншим, якщо вірити чуткам, Окунська не вперше зіткнулася із фізичним насильством. Подейкували, її перший чоловік не раз лишав на білявці синці. Та від цього не легше.

От і полетіли під три чорти і гламурні дорогезні обручки, і мрії про будиночок із п‘ятьма дитячими кімнатами...

Фото Дмитра Амідова, Артема Жавроцького, "Бульвара", а також фото Олександра Мордерера для "FHM" з офіційного сайту фотографа та фото з сайту "Одноклассники.ру"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали