"Алібі" роздяглися, дозволили себе зняти і стрибнули з моста

5 листопада 2008, 11:14
Аня та Аліна Завальські з дуету "Алібі" спільно з кліпмейкером Аланом Бадоєвим вчинили порушення.

Попри висловлене у пісні "Не для преси!" бажання лишити за собою особистий простір і не пускати ЗМІ у власне ліжко, "Алібі" довго не витримали.

Дівчата роздяглися, а Бадоєв зняв це на камеру.

Причому по ходу роботи знімальна група на чолі з Аланом примудрилися зняти відеокліп за 6 годин у 9 натуральних локаціях.

Звучить трохи неправдоподібно, адже потрібно було у дев'яти різних місцях встановлювати усі декорації, виставляти світло, налаштовувати техніку. Але команда встигла відзняти все у встановлений час. Навіть столичні автозатори не змогли стати на заваді.

За сюжетом ліричної пісні "Сны о тебе", сестри Завальські грають одну героїню, яку сновидіння переносять у різні світи. І одним з таких світів виявився метрополітен.

Причому всі епізоди у підземці знімалися прихованою камерою. Адже дозволу на зйомки в метро творча група не одержувала.

Проте на цьому муки дівчат не скінчилися. Бадоєв відправив "Алібі" у напівголому вигляді гуляти по Андріївському узвозу.

Уся знімальна група почала шукати квартиру, у якій Бадоєв запланував зняти постільні сцени оголених Завальських з парочкою гарненьких чорних ангелів.

На щастя Алана його друг режисер Євген Тимохін перейнявся ідеєю колеги і надав для відео-інтиму свою квартиру на Андріївському.

А на десерт Бадоєв вирішив скинути Завальських з моста.

"Вони стояли босоніж на парапеті, на вулиці було +6, а ми не могли їх навіть укрити - будь-який одяг потрапляв у кадр. Тож за знімальною групою постійно їздила машина з гарячим чаєм, інакше дівчата б зовсім оклякнули", - жаліла дочок їхня мама.

І знову ж таки на щастя, у Дніпро режисер "Алібі" не скинув. Співачки стрибали з невеликої висоти на спеціальний майданчик. А на екрані ж це виглядає так, начебто вони летять у холодні дніпровські хвилі.

За матеріалами "Screen Media" та "Комсомольської правди в Україні"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали