Цимбалюк про зйомки топлес, нареченого та пухкенькі ніжки іксом

6 листопада 2008, 15:22

Попри те, що модель Інна Цимбалюк нещодавно з‘явилася в еротичній фотосесії одного з чоловічих глянців з оголеними грудьми, вона заявляє, що на зйомку топлес не погодиться ні за що.

Так, на питання "Бульвара Гордона", що б Цимбалюк ні за які гроші не зробила, красуня сказала, як відрізала: "Багато таких речей. Зйомка топлес, наприклад. Ніколи! Репутація мені дорожча".

"Ну і підлостей, звичайно ж, нікому робити не стану, хоча найбільш вдала моя робота у кіно на сьогоднішній день - це роль стерва", - згадала Інна про свою роль у комедії "Сім днів до весілля", де її партнером був веселий Володимир Горянський.

Причому з Інни якісне стерво виходить, схоже, лише на екрані. Так, розхожі чутки про те, що вона відбила когось з попередніх кавалерів власниці конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександри Ніколаєнко, Цимбалюк заперечила.

Цимбалюк: "Зйомка топлес, наприклад. Ніколи! Репутація мені дорожча"

"Саша вже давно разом зі своїм нинішнім чоловіком Філом, і у нас з нею дружні стосунки. Так, ми рідко бачимося, але тільки тому, що вона живе в Америці, а в Україну прилітає винятково у справах. Наречених ми із Сашею не ділили, це вигадки", - сказала Інна в інтерв‘ю.

не називаю я свою молоду людину тому, що він не хоче ставати публічним, і це його право", - пояснила міска те, що досі ніхто не знає, чи існує він, той "принц на білому коні" і як його звуть.

А на припущення журналістів, чи коханий Цимбалюк часом не одружений, Інна запевнила: "Однозначно - ні. І потім, я б ніколи не стала зустрічатися з одруженим чоловіком, це для мене табу. Гріх руйнувати чужу родину. Як говориться, на чужому нещасті щастя не побудуєш".

Разом із цим невідомим чоловіком Інна вже понад два роки. А на її безіменному пальці - каблучка. Та от весілля пара все ще ніяк не зіграє.

"Ми ще не визначилися. Заручені, кохаємо одне одного - і цього досить. Треба ще спільне житло облаштувати, стільки справ попереду... Він каже: "Весілля - це тільки для тебе і для гостей". Але воно буде обов'язково! Кожній дівчині хочеться вдягти гарну вінчальну сукню, і я - не виключення", - зізналася кучерява тусовщиця.

Інна запевняє, що кавалера Олександри Ніколаєнко не відбивала

Одним словом, поки що лишається тільки здогадуватися, хто ж міг стати обранцем Інни Цимбалюк, і як цей Хтось виглядає. Щоправда, зважаючи на те, що плавця Олега Лісогора модель вважає найсексуальнішим українським спортсменом, можна припустити, що її обранець чимось на нього схожий.

Натомість Цимбалюк розкрила іншу особисту таємницю.

"Вдома смажу собі картоплю - можу цілу пательню злопати під настрій! Я взагалі їм усе, що хочу, просто мій організм не вимагає великої кількості їжі", - запевняє худенька міска.

"От зараз намагаюся поправитися, тому що худорба вже не в моді. Але не можу, як не намагаюся!... 52 кілограми при зрості 175 сантиметрів - це я ще набрала, була 50. А треба хоча б 55 кілограмів..," - жаліється тусовщиця. Тож, люди добрі, не заздріть зіркам та VIP-ам, на вечіркових фуршетах не всякому пощастить пузо від‘їсти.

Як каже Цимбалюк, у тому, що вона не може набрати у вазі винні заняття художньою гімнастикою. Тепер ні картопля, ні її улюблене м'ясо по-французьки не допомагають. Інна, між іншим, за її словами, кандидат спорту.

"Міс Україна-Всесвіт 2006" сковорідками лопає смажену картоплю, але поправитися не може

"Спорт дуже люблю, але на нього не завжди вистачає часу. Так, я лінуюся, але лише тому, що втомлююся. Займаюся йогою: вважаю, це найбільш здорові заняття", - ділиться вона.

"А гімнастику кинула через травму хребта. Спина боліла жахливо! Я приходила на тренування і не могла ні гнутися, ні стрибати, поки себе не розігрію. Деяким дівчаткам постійно кололи знеболююче - навантаження були дуже великі, прогини в іншу сторону, незвичну для людського тіла. Може, був якийсь зсув, а його вчасно не виявили..," - розмірковує Інна.

"На художню гімнастику мама привела мене у п'ять років. Можеш собі уявити: єдина кохана дитина, вся у складочках, пухкенькі ніжки іксом, щоки висять, очей майже не видно... Тренер запитав: "А ви впевнені, що вам сюди?". Мама образилася: як це так, її доню і не приймають?! Хто ж знав, що я швидко витягнуся, буду однією з найвищих у групі?" - згадує Цимбалюк.

Інна Цимбалюк у дитинстві: "Вся у складочках, пухкенькі ніжки іксом, щоки висять, очей майже не видно... "

А ще Інна у дечому прирівнює себе до зарубіжної красуні акторки, дружини Венсана Касселя Моніки Белуччі. Каже, коли її тільки запросили у кіно зніматися, за спиною були розмови: "Ой, ну куди ця Цимбалюк лізе? Ще тут її не бачили!"

"А тим часом з моделей виходять блискучі акторки!... Так-так. На Заході вона (Моніка Белуччі) зламала стереотип, що модель не може стати гарною акторкою. А у нас в країні цим займуся я!" - впевнено заявила "Міс Україна-Всесвіт 2006".

Як додала Інна, вона навіть рада, що не навчалася у театральному вузі. Проте уроки акторської майстерності бере - у Олени Лазович з Театру на Печерську.

Фото прес-служби Інни Цимбалюк, "Топлайф", "EGO" та з сайту www.tehnopolis.com.ua

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали