Нова "SMS"-ка перезбуджується від устриць і мріє про пахучого мена

19 листопада 2008, 13:48
Після того, як стало відомо, що у гурті "SMS" додалася ще одна пара грудей і довгих ніг, ТаблоID вирішив показати і ці ноги, і не тільки.

Новоспечена співачка, білявка Іра Ольховська, виявляється, ще у віці 6 років була солісткою ВІА "Намистинки".

І лише потім Іра ударилася у модельне життя. З 12 років вона ходила до школи моделей, а вже у 14 почала кар'єру по цьому профілю.

Влітку 2007-го Ольховська стала "X-LADY" за версією чоловічого журналу "XXL. Мужской размер".

Як розповіла рік тому в інтерв'ю журналу Іра, вона частенько буває з подружками в устричних барах. А коли білявка переїдає устриць, відчуває надмірне перезбудження. При цьому у якості заспокоєння Іра любить покурити кальян.

Вона мріє побувати в Гоа і на Кубі, а ще про "сексуальний і граційний чорний "Mercedes" SLK-2 з обсягом у 3.2 літра і компресором, 20 хромованими дисками, шкіряним салоном шоколадного кольору і з механічною коробкою".

Окрім того, у Ольховської непогані плани на майбутнє. Вона хоче стати власницею тихого і стильного молодіжного кафе, де буде грати жива музика та подаватися здорова їжа.

При цьому улюблена тема для розмов у нової "СМС"-ки - чоловік: молодий, успішний, з гарним смаком, із задатками лідера, здатний дивувати та захоплювати, а найголовніше - з приємним запахом тіла. Цікаво, у Іри був невдалий досвід?

За матеріалами "XXL. Мужской размер"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали