"ВІА Гра" дає потрійну порцію глянцевої еротики

21 листопада 2008, 13:11

Група "ВІА Гра" знову тішить своїми формами і додає трохи змісту - кожна з солісток свого.

Так, у коментарях чоловічому глянцю "Playboy" Меседа запевняла, що не продається, Альбіна зізнавалася, що не пробачає, а Таня ділилася сподіваннями на співочу кар‘єру.

"Ви не повірите, але до мене жодного разу не приставали після концертів. Можливо, звісно, все ще попереду, але поки я не зіштовхувалася з якимись домаганнями", - розповідає темненька "ВІА-Гра" Меседа Багаудінова.

"Користуючись випадком, хочу попередити усіх, хто може запідозрити недобре: моя любов не продається ні за які гроші, тож пошукайте інших розваг", - додала вона.

"Є маса речей, яких я ніколи не пробачила б чоловіку. Зневажливого ставлення до мене і до родини, жадібності. Зраду, знову ж, важко пережити - навіть не знаю, чи можливо. Але, з іншого боку, хто знає, що буде. Сьогодні ми не можемо чогось пробачити, а завтра будемо вдячні цій людині за урок", - веде своєї рудоволоса Альбіна Джанабаєва.

А наостанок найновіша солістка тріо, Таня Котова каже:

"Сподіваюся, що у групі "ВІА Гра" мені вдасться проробити якомога довше. Хоча на крайній випадок у мене є запасний варіант. Адже я за освітою антикризовий менеджер, а це зараз, як я розумію, потрібна спеціальність. Але я б краще, звісно, продовжила співи - економікою займатися якось нуднувато".

"ВІА Гра"
Тетяна Котова
Альбіна Джанабаєва
Меседа Багаудінова

Всі фото "Playboy" - "Бурда Україна"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали