Альонова готова до конфліктів, а Шовковський постійно її ревнує

30 грудня 2008, 13:40
Воротар київського "Динамо" Олександр Шовковський та його друга дружина Ольга Альонова чекають на дитину і розповідають про перший поцілунок, гіпс, Happy Love Day та ревнощі.

"Ми обоє хочемо, щоб швидше прийшла весна - березень місяць", - каже Шовковський. Судячи з усього, саме у березні Альонова народить футболісту богатиря чи лялечку.

"Ми живемо разом от уже восьмий рік. Всупереч думці про те, що сьомий рік життя чоловіка й жінки - це час кризи у сім‘ї, скажу, що наш сьомий рік кризовим не був. Важливо не розслаблятися у нюансах. Мені хотілося б, щоб не тільки я була цікава Сашку, але і щоб Сашко був цікавий мені. Поки що нам це вдається", - запевняє вагітна Альонова.

"Ми із Сашею дуже різні люди... У нас поки що все в порядку", - каже вона. За словами білявки, все настільки "в порядку", що пара і досі щомісяця святкує день свого знайомства.

"Дванадцять разів на рік у нас особисте свято, яке я називаю Happy Love Day", - пояснює вона в інтерв‘ю журналу "STORY".

А починалося все, за словами футболіста дуже стрімко.

"Ми не почали жити разом через тиждень після знайомства. Не все так погано, як здається (сміється). Але те, що між днем нашого знайомства і днем, коли ми прийняли рішення з'їжджатися, пройшло не більше місяця, - це правда", - зізнається Олександр.

"Наша зустріч не те що не входила у наші плани - вона буквально перевернула все з ніг на голову, зруйнувавши всі попередні плани. Можу списати це тільки на кохання, хоча, можливо, це й смішно звучить", - додає Альонова.

Одним словом, Шовковський характеризує це щось - любов чи ні - бурею емоцій, яка охопила їх обох.

"...І якщо я з якихось причин не міг бути разом з Ольгою, то почував свою неповноцінність. Говорити і ходити я міг, але думав увесь час про одне й те саме", - Олександр", - ділиться футболіст, який на момент знайомства з білявкою був ще одружений з рудоволосою Властою Шовковською.

Перший поцілунок парочка стався на березі Дніпра - при свічках, зірках, місячній доріжці.

"Звісно, пам'ятаю... На той момент половина мого тулуба була загіпсована. Тому я не міг собі дозволити зробити повноцінний перший крок. Самі розумієте, важко почуватися на всі 100%, коли ти замурований у гіпс. Тож ініціатива у даному разі йшла від Ольги", - визнає Шовковський.

"Зізнаюся, у той вечір дуже хотілося зняти з Саші гіпс", - додає одразу любителька хутра Альонова.

"Я не піддався на цю провокацію. Гіпс зняли лікарі через пару днів", - каже, сміючись, гламурний воротар.

До слова, свої стосунки пара, за словами Олі, розділяє на два етапи. До і після вінчання у 2005-му році.

"Після церемонії ми влаштували урочисту вечерю, на якій були присутні тільки наші рідні. Що стосується розпису у РАГСі та і вечірки... Ми подумали, що, проживши стільки часу разом, - ну до чого все це? А весілля ми просто "зажали", - сміється Ольга.

За її словами, вони ніколи не планували влаштовувати весілля і робити з цього публічну подію. "Незадоволені тільки наші друзі, і ми їх розуміємо - такий привід для вечірки пропав!", - додає вона.

А ще, незважаючи на восьмий рік спільного життя, від ревнощів Шовковський досі не вилікувався. Правда, ревнивець він, благо, не буйний.

"Постійно ревную. Але сцен не влаштовую. А те, що я засмучений, можна зрозуміти по моєму погляду. Ревную завжди - напевно, тому що кохаю", - каже він.

"Якщо ревнощі поверхневі, не підкріплені реальними фактами, вони іноді можуть приємно хвилювати - що у цьому поганого?.. Припускаю, що мені й Саші можуть бути симпатичні особи протилежної статі, - це нормально. Але якщо це переходить межі норми, я цього не схвалюю. Як у своїй сім‘ї, так і у сім‘ях моїх друзів", - заявляє на це Альонова.

Також Ольга визнає, що вона - людина складна і якщо для досягнення мети їй необхідно піти на конфлікт, вона це робить. "А Сашко дуже лояльний, іноді йому це заважає. Саша не любить конфліктів, він іде від них", - додає Альонова.

"Коли у нас виникає суперечка, яка переходить межі дозволеного, я кажу: "Я тебе теж кохаю". Дотепер це спрацьовувало. Але відчуваю, що зараз потрібно щось змінювати", - визнає футболіст.

Одне добре - Шовковський, як він запевняє, завжди прислухається до порад своєї дружини (і це стосується не тільки музики і книг).

"Але буває, що я не чую, що каже Оля, оскільки задумуюся про щось своє. У будь-якому випадку я завжди намагаюся її вислухати. Якщо почую, звичайно", - сміється він.

До речі, про слух і звуки. Шовковський іноді любить послухати російську попсу. А от його Оля до цього "ставиться, скажімо так, скептично". Білявка ж бо любить джаз, лаунж, ейсід-джаз. Проте зараз, запевняє вона, смаки подружжя зблизилися в одне поле.

Фото журналу "STORY" та "Сегодня"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали