13-річна Аліна Гросу осідлала мужика в трусах. Майже ПОРНО ФОТО

20 лютого 2009, 14:15
Дитинство юної співачки Аліни Гросу кануло у небуття. У житті протеже гламурної Ірини Білик сталися шокуючі зміни. А то, підлітковий вік - це вам не жарти: перші прищики, перші зажимання у під‘їздах, перші сигарети....

А Гросу вирішила одразу вдарити по-серйозному: Аліна, якій влітку виповниться лише 14, залізла верхи на роздягненого чоловіка і влаштувала перформенс у стилі майже порнографічного садо-мазо.

Лише труси зі скельцями (а у кого і без) прикривали причинні місяця хлопців з підтанцьовки неповнолітньої співачки. З елементів одягу на танцюристах: ліфчики, трусики, шкіряно-металеві намордники...

Дивитися на те, в яку сторону пішла розвиватися колись мила дівчинка, прийшли та сама Ірина Білик, Анжеліка Рудницька, дует "Пара Нормальних", директорка модельного агентства Влада Литовченко, травесті-діва Монро, співаки Віталій Козловський, Наталя Валевська та Міка Ньютон.

В принципі, від перегляду шоу Аліни Гросу міг би зчинитися "тихий аут", якби дівчинка ще пару місяців тому публіку не підготувала.

Так, в одній з передач на "Новому каналі" Аліна Гросу у свої 13 років якось бідкалася, що до неї приставили охорону після того, як якийсь педофіл почав писати їй листи.

"Я нещодавно була на дискотеці й мені хотілося з кимось поцілуватися, все таке..., але за мною всюди ходить охорона", - скаржилася тоді Аліна.

Водночас її мама на подібні бідкання свого гламурного чада з дірявим пупком і носом відповідала: "Вона скаржиться, що ми їй не дозволяємо самій ходити. Вона навіть якось прийшла і каже: "Мамо, усі мої подруги вже з 10 років з хлопцями живуть, а ти мене затупила!"

Завіса... Далі лише фото

Аліна Гросу влаштувала вечірку в індійському, як здалося спершу, стилі
13-річна співачка - вже не "бджілка". Або ж бджілка, але на кілька десятків кіло більша
Ведучий вечора Геник Фешак та мама Гросу надивитися не могли на гламурне чадо. Хоча Аліна якось жалілася, що мама її "затупила"
Дарма народ радів, що Наталя Валевська (ліворуч) одяг змінила - тепер вона у ньому всюди ходить. Ірина ж Білик (по центру) просто таки перетворюється на сороку-ворону: то золота сукня, то срібляста спідниця...
А ще Білик підкреслила свій невагітний животик сердечком. Яке їй і намуляло
Модель Влада Литовченко
Анжеліка Рудницька
Ведуча тала Калатай та співак Віталік Козловський
Рудувата тепер Міка Ньютон тихо жувала
Травесті-діва Монро була готова до східних танців. Але, здається ТаблоIDу, Монро не була готова до того, що показала Гросу...
А Гросу показала мужиків у трусах...
У 13 років дівчинка вже перейшла на садо-мазо
Ну да, труси гламурні
А ось і скельця а ля Валерій Леонтьєв
Були і такі ракурси у шоу маленької Аліни
У 13 років на того чоловіка забратися...
О де ти, де ти, Нацкомісія з захисту суспільної моралі?
І декольте у Аліни "нє дєццкоє"
Батьки, що ви зробили з дитиною?
А їй всього лише 13 з половиною
Нічим не нагадує зйомки фільмів певного характеру?
І якщо хтось дивився спершу, просто прикусивши губу
У деякі моменти садо-мазо перформенсу очі вже лізли на лоба
Аліні ж Гросу все в кайф - її вже "затупили"

Фото Дмитра Амідова

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали