Сумська про свій фалоімітатор та гомосексуалістів у Раді

18 червня 2009, 11:00
Минув тиждень з тієї миті, коли Верховна Рада запровадила відповідальність за зберігання порнографії. Такі зміни до Кримінального Кодексу України не залишили байдужими деяких вітчизняних знаменитостей.

Так, Ольга Сумська не лише зізналася у зберіганні дисків порнографічного характеру, а й порадила "прошерстити" на цей рахунок сам Парламент.

"Треба взагалі звернутись до Верховної Ради - там майже третя частина гомосексуалістів. Ось Віталій (Борисюк) підказує, що незабаром нормальні натурали будуть у меншині", - каже в коментарях "Дусі" вітчизняна "Роксолана", посилаючись на свого чоловіка.

Ольга Сумська: У Раді майже третя частина гомосексуалістів

"І взагалі, ми - просто малі діти у порівнянні з тим, як розважаються наші можновладці. В тому числі й з малолітніми дівчатами, і не тільки дівчатами. Тому це так смішно... Ми навіть не йдемо в порівняння з тими, хто ініціює цей закон. Краще в них потрясти домашні полиці, антресолі й сейфи..," - зауважила у своєму інтерв‘ю Ольга.

Сумська пропонує прошерстити депутатські антресолі та сейфи на предмет порно

Власне, "малі діти" Сумська і Борисюк, як з‘ясувалося, не без гріха. У себе вдома парочка дещо еротично-порнографічне зберігає.

"Ну, в телефоні немає, а диски якісь є. В загашнику. Звичайно! А що тут такого? Але так, щоби діти мої не бачили. Щось таке невеличке. (Сміється.) Якихось пару дисків. Десь там у пилюці лежать. Інколи виймаємо, коли до того є настрій", - сміється зірка.

І, зрозуміло, цими "веселими картинками" чи "веселим відео" Оля з чоловіком користувалися - щоб освіжити почуття:

"Звичайно. Не будемо такими ханжами в цьому плані. Всі ми люди грішні. Тим більше, в подружньому житті я більше вісімнадцяти років. Інколи хочеться свіжих почуттів".

"Не будемо такими ханжами в цьому плані. Всі ми люди грішні... Інколи хочеться свіжих почуттів"

"А стосовно порнопродукції, батоги ми не зберігаємо, ніколи не цікавились і садо-мазо", - відзначила також Сумська і додала:

"Мене завжди приваблювали чоловіки. Тому лесбійських штучок теж немає".

А найбільше з усіх видів порнографічної продукції Сумській до вподоби - "нормальний ліцензійний диск".

Оля запевняє, що лесбійські штучки їй не потрібні

"Але якщо треба буде їх позбавитись, я це зроблю без питань", - запевнила вона.

А позбутися у Олі все ж є чого. Так, на дачі у зірки тусовок стоїть величезний фалоімітатор:

"Це дуже смішно. Думаю, жартівливі предмети порноформату дарують іноді на 1-ше квітня, на день народження. У мене на дачі стоїть фалоімітатор величезний резиновий. Він там стоїть на антресолі, ніхто його не бачить. Я із задоволенням його позбавлюсь. Ще не дійшла до того, щоб ним користуватися. Тому й вивезла весь цей хлам на дачу".

А ще у Сумської є величезний гумовий фалоімітатор

Фото "Дусі", а також стопкадри з фільмів "Я лялька", "Голос трави", "Роксолана", "Нероби" з сайту www.actorsinfo.ru

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали