Заможна наречена Лобода про органічний секс на пляжі

26 червня 2009, 16:17
Співачка Світлана Лобода хоч і не посіла перше місце на "Євробаченні-2009", все одно наречена завидна, має й інші принади.

Окрім пишного бюсті і пухких розлогих губ у 27-річної артистки є велика квартири у центрі Києва, а також ще одна житлоплоща, авто та турагентство.

От тільки поки що всі ці плюси не дають Свєті впевненості на любовному фронті. Так, коли жіночку запитали, чи вона вже зустріла чоловіка своєї мрії, Лобода відповіла:

"Мені дуже складно відповісти на це питання. Тому що я - мінлива людина: сьогодні я думаю одне, а завтра - зовсім інше. Я ще дуже молода і тому, думаю, у моєму житті буде багато чоловіків".

У Лободи є все: і губи, і груди, і квартира. А от гідного чоловіка немає

Тим не менш, матір‘ю сімейства Свєта може себе уявити з легкістю

"Так, звісно! Дуже хочеться діток, але розумію, що для цього немає часу і гідного чоловіка!" - зітхає вона в інтерв‘ю "E-motion", пише "Блік".

А діток то вже хочеться

Їй же, як каже сама Лобода, подобаються мудрі, сильні, виховані та харизматичні чоловіки. А якої марки костюм на чоловікові буде - байдуже: "Головне - акуратний зовнішній вигляд".

А поки що Світлана із задоволенням розмовляє про курортні романи. До них вона ставиться чудово.

"Прекрасно. Добре, коли вони є, набагато гірше, коли їх немає", - посміхається зірка.

Деякі свої трофеї чоловічої статі Свєта знаходила на курортах

І, безумовно, у її житті такі курортні романи були: "Я творча особистість, а у таких людей завжди щось відбувається на особистому фронті".

А ще Лобода зізналася, що ходила на нудистський пляж:

Нудистський пляж форева

"Так, я ходила на такий пляж. Це було у Монте-Карло. Красиво, коли є красиві тіла навколо, й особливо, якщо ці люди у своєму літньому віці настільки добре виглядають".

Та й секс на пляжі Лобода, як вона зізналася, називає "органічним, абсолютно органічним".

Фото прес-служби Лободи, "Бліка", "MAX"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали